Kodu > Teadmised > Sisu

Õhufiltrid eristuvad õhupuhastidest ja tõhusast klassifitseerimisest.

May 04, 2018

Õhufilter, see on üks filtritest, samuti on see tavaline ja tavaline filtrite tüüp, nii et meist peab olema filtrite tüüpide tundmine ja mõistmine ning sel viisil põhjalik ja spetsiifiline tegemine , võib lasta ennast midagi õppida ja tagada paremat õppimist, omab omakorda teadmiste paindlikku kasutamist praktiliseks tööks, ise võib sellest kasu saada.

1. Õhufilter, kas seda saab kasutada omapärase lõhna eemaldamiseks?

Õhufilter, selle peamine funktsioon on filtreerimine, nii et seda saab kasutada eripärase lõhna eemaldamiseks ja soovida seda eesmärki saavutada, saab üldine kasutada kaht tüüpi filtri materjale, millest üks on aktiivsöe kasutamine või selleks, et parendage kasutatavat toimet, kasutades aktiveeritud süsinikku kaaliumpermanganaadiga. Teiseks on eesmärgi saavutamiseks kasutada titaandioksiidi fotokatalüsaatorit, mis toetab UV-ultraviolettlambi.

2. Kas õhufiltrite ja õhu puhastite vahel on erinevusi?

Õhufiltrid ja õhupuhastid on muidugi erinevad, kuna üks on filter ja teine puhasti, kuigi õhu puhastamine on olemas. Peale selle on õhupuhastid isekesksed ja õhufiltrid on ette nähtud eraldi, tõhusate õhuvarustustorude jaoks, millel pole enesekindlust.

3. Isekuhastatav õhufilter, puhta õhukambri väljalaskeava on ühendatud õhukompressoriga?

Enesekindel õhufilter, gaasikambri netoeksport professionaalsest vaatepunktist on ühendatud õhukompressori sissepääsuga, nii et negatiivse rõhu all vaakumtöötluse tulemusena atmosfäärirõhul ja seejärel läbi õhufiltri filter jne, saab otsekohe kasutada pärast puhta õhu saamist soovitud soovi, kasutades selleks otstarbe ja efekti.

4. Kas õhufiltri kõrgtehnoloogilist õhufiltrit saab liigitada ümber?

Õhufilter, sellel on kõrge efektiivsusega õhufilter, ja sellist õhufiltrit saab üldiselt klassifitseerida, see võib jagada membraani tüüpi, membraanitüübiks ja ühendada kolm. Nende seas on membraanitüüpi kõrgtehnoloogiline õhufilter, mis on jagatud alumiiniumist vahesein ja paberi vahesein. Lisaks on kõrgtehnoloogilistes õhufiltrites olemas kõrge temperatuuri õhu filtrid.http: //www.inocofiltration.com/