Kodu > Teadmised > Sisu

Kasutatav efekt isepuhastuva filtri tootmisel

Nov 14, 2018

Hiina majanduse arenguga arenevad kõik eluvaldkonnad kiiresti, kuid olenemata sellest, millised ettevõtted vajavad palju veevarusid, pole see kahtlust. Paljud ettevõtted otseselt tsiteerivad jõgesid ja järvesid, kuid veetavad lisandid vähendavad oluliselt tootmise efektiivsust ja kvaliteeti. Seepärast kasutavad paljud ettevõtted praegu toorvee filtreerimiseks isepuhastuvat filtrit s, ning seejärel tsiteerivad seda. Eesmärk on kõrge efektiivsuse ja kõrge kvaliteediga.

Elektrijaamad, teras, metallurgia-, keemia- ja muud ettevõtted peavad tootmisprotsesside vajaduste tõttu võtma vett otse jõgedest, jõgedest, järvedest, meredest ja maa-alustest. Need veed sisaldavad tavaliselt palju tahkeid lisandeid nagu setted, lehed, lõvid ja väikesed kalad. Veevarustuse täpsuse tagamiseks ja madalama taseme veevarustuse kaitsmiseks on vaja filtrit.

Algselt oli seadistatud Y-tüüpi filter. Kuigi see filter võib välja filtreerida enamiku lisanditest, on sellel puudused madala filtreerimise täpsusega, väikese voolamispiirkonna ja suure survekaoduga. Veelgi olulisem on see, et toorvee kvaliteet on üldiselt nõrk ja rohkem lisandeid, kui filtrit tuleb puhastada, tuleb süsteem välja lülitada ja eemaldatud filterelementi puhastada, tagades seega veevarustussüsteemi järjepidevuse, mis mõjutab tootmistõhusust ja suurendab märkimisväärselt tootmiskulusid, näiteks selliseid probleeme nagu isepuhastuv filter võib lahendada.

Isepuhastusfilter mitte ainult ei saa seda lisandeid aktiivselt seostada ja filtreerida, vaid ka automaatselt puhastab filtrit ja automaatselt tühjeneb vastavalt rõhu erinevuse ja juhtimissüsteemi määratud puhastusajaga. Seepärast on isepuhastuvat filtrit edukalt kasutatud paljudes klientide veesüsteemides. See mitte ainult ei taga veevarustussüsteemi järjepidevust ega stabiilsust, vaid ka isepuhastuv filter võib saavutada täieliku automatiseerimise, parandades seega süsteemi automaatika. Tööjõu sisend on vähenenud, tootmistegevuse tase on oluliselt paranenud, ettevõtte tootmiskulud vähenevad ning ettevõtte majanduslik kasu on suurenenud. Http://www.inocofiltration.com/