Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuva filtri kasutamine põllumajanduslikus niisutussüsteemis

Feb 14, 2019

Hiina on suur põllumajandusmaa. Loomulikult peab põllumajandus korrapäraseks arenguks järgima teaduse ja tehnoloogia jälgi. Traditsioonilisest põllumajanduslikust arengust kuni kaasaegse teaduse ja tehnoloogia põllumajanduseni on lisaks külvamisele, taastamisele, koristamisele ja niisutamisele ka väga oluline seos. Paljudes valdkondades on veevarud vähe. Kiire probleem on veevarude tõhus kasutamine. .

 

Üldiselt saadakse põllumajanduslik niisutusvesi loodusliku vee hoidmise ja jõe pumpamise teel ning seejärel niisutatakse vett korrektselt tilgutiisutamisega. Kaasaegsed niisutussüsteemid peavad eemaldama tahked osakesed veevarustusest, mis on äärmiselt oluline isepuhastuvate filtrite seisukohalt.

 

Põllumajanduslik niisutusvesi sisaldab suurt hulka orgaanilisi suspendeeritud aineid nagu vetikad, vasikad, kestad, teod, voodid, ussid ja liiv ning muda blokeerib tilguti, ejektori, sprinkleri, solenoidventiili ja väetise väljatõmbamise, kui seda ei filtreerita. See toob kaasa saagikuse vähenemise ja pruunid plekid. Kui tilguti on käsitsi puhastatud, võib protsess olla üsna tülikas ja piiratud tõhususega.

 

Isepuhastuvate filtrite kasutamine muudab selle olukorra ümber, pakkudes uue, kulutõhusa kontseptsiooni põllumajandusliku niisutusvee filtreerimiseks. See saab automaatselt filtreerida, automaatselt puhastada ja automaatselt tühjendada vastavalt seatud rõhu erinevusele või ajavahemikule. Täisautomaatne isepuhastuv filter filtreerib vett jõgedest, kanalitest, järvedest, kraavidest ja kaevudest ning seda kasutab mistahes niisutussüsteem, sealhulgas tilgutussüsteemid. Täisautomaatne isepuhastuv filter on saadaval mitmesugustes suurustes alates mõnest tonnist tunnis kuni mitme tuhande tonnini. Materjal on jagatud süsinikterasest, roostevabast terasest või spetsiaalsetest materjalidest, mis vastavad täielikult erinevate niisutussüsteemide vajadustele.www.inocofiltration.com