Kodu > Teadmised > Sisu

Tagasipesemist filter hüdrauliline toetuse taotluse põhimõte

Sep 27, 2018

Rohkem saagikas ja tõhus "hüdraulilised juhtimissüsteemid" kasutatakse kivisöe kaevandus täielikult mehhaniseeritud kaevandamise seadmed-hüdraulilised toetab, mis parandab oluliselt tootmise efektiivsust ja mehhaniseerimine. Hüdrauliline toetab üldiselt kasutada traditsioonilisi filtreerimise meetodid, nii, et kui süsteem on nakatunud, tuleb filter element asendatakse sulgemisel, mitu korda ja hilisema hind on kõrge. Seetõttu tuleb filtrit järellainetuse hüdrauliline toega.

 

Kahekomponentne 11-double skelett roostevabast terasest filter elemendi montaaži järellainetuse filter paigutatakse ventiili korpus samal ajal ja samal ajal. Kui kaks käepide koosolekutel on paralleelselt seisukohta, läbib filtri sisestamine vedelik järjest vastava toetuse padjad. Pöörata vasakule ja paremale filter kodade vastavalt tagurdab palli ja kõrvalejuhtimissüsteem ring ning seejärel järjest voolu välimise raami filtri element assamblee, filter ekraani, sisemine skelett, toetust varrukas, voolu kanal, et täita ja lõpuks voolata.

 

Tagasipesemist filter on funktsioon tagasipesemist, mustust üks filter kambrite, nagu vasakul rootor, pöörlevad päripäeva vasaku käepideme koost 90 °, käepide draivid pöörleva võlli puhastamine, pöörleb tagurdab palli ja 90 ° samm Pööra 90°. Sel ajal tagurdab palli ümber blokeerida vedeliku voolamisel infolehtedesse: vasakul filter kambrisse ja sama 90 ° vasakule filtri kamber vasakul äravoolu liidesesse ühendatud.

 

Hüdrauliline rõhk allprogrammis väike osa puhas vedelik filtreeritakse läbi õige filtri kamber läbib toetust varrukas vasakule filtri kamber, sisemine skelett, filter ekraani, välimine skelett, shunt ring 90° pöörlev Tagurdamine palli ja reovee vastupidises suunas. Suu ühise, mustuse eemaldamise filter. Tagasipesemist filter filter ekraani on puhastada, filtreerimise võimsus on taastatud, ja käepide rattaga tööasend ja puhastamine on lõpetatud üks kord

http://www.inocofiltration.com/