Kodu > Teadmised > Sisu

Automaatne tagasivoolufilter, millel on kõrge efektiivne saastetõrjemeede

Dec 25, 2017

Automaatne tagasivool on spetsiaalne filter, millel on hea filtreeriv toime, eriti loodusliku pigmendi filtreerimise jaoks. Tootmisprotsessis toob kaasa heitvee kogus, mis sisaldab palju orgaanilisi kihte ja pigmenti. Organikaained sisaldavad peamiselt jämepigmenti, piimhapet, tselluloosi, hemitselluloosi ja teisi. Kui seda ei töödelda ja see mõjutab keskkonda halvasti, on reovee lisandite töötlemiseks oluline tagasivoolufilter.

backwash filters.jpg

Tagaplaanfiltriga saab otseselt kinni pidada vee lisandeid, näiteks loodusliku pigmendi, näiteks tahkete osakeste, tahkete osakeste jne tootmisel tekkivat lisandit reovees, mille tulemusena on vee puhastamine, süsteemi vähendamine mustus, bakterid ja vetikad, korrosioon jne, et puhastada vee kvaliteeti ja kaitsesüsteemi funktsiooni.

Kuna automaatne tagasivoolufilter on vastu võetud mitme filtri elemendiga, saavutatakse suurem efektiivne filtriala, väiksem diferentsiaalrõhk. Samal ajal on see sobivalt paigaldatav ka luugi jaoks. Eriti automaatse juhtimissüsteemi jaoks võib see sõltuda kasutaja tegelikust olukorrast süsteemi parameetrite määramisel.

Tagasvoolufilteriga töödeldud veekvaliteet võib saavutada riigi kehtestatud reovee ärajuhtimise standardi, et kaitsta keskkonda tõhusalt. Lisaks kasutatakse efektiivselt vee allikana filtri töötlemiseks kasutatavat vett, mida saab taaskasutada ja ringlusse võtta.

Selgub, et automaatne tagasivoolufiltrid kasutavad isereguleerimiseks diferentsiaalrõhku ja ise puhastamist ilma ajapuuduseta, suure automaatse käiguga ja väikese diferentsiaalrõhuga ning ilma filterkooki käsitsi eemaldamata. Nii saab pärast filtri puhastamist puhastada looduslikku pigmenti heitvees, see on tugev reostusvõime ja laialdaselt kasutatav tööstuses ja ettevõttes.http: //www.inocofiltration.com/