Kodu > Teadmised > Sisu

Automaatne tagasivoolufilter, millel on reostuse kõrge efektiivsuse võime

Sep 16, 2019

Automaatne selja loputus on spetsiaalne filter, millel on hea filtreerimisefekt, eriti loodusliku pigmendi filtreerimiseks. Tootmisprotsessis tekib sellest reovee mass, mis sisaldab palju suspendeeritud orgaanilisi aineid ja pigmenti. Orgaanika sisaldab peamiselt jämedat pigmenti, piimhapet, tselluloosi, hemitselluloosi ja teisi. Kui seda ei töödelda ja see avaldab keskkonnale halba mõju, on reovee lisandite töötlemiseks oluline tagasivoolufilter.

tagasivoolufiltri abil saab otseselt kinni hoida vee lisanditest, näiteks loodusliku pigmendi tootmisel reovees sisalduvatest lisanditest, näiteks suspendeeritud tahked ained, tahked osakesed jne, mis puhastavad vett ja vähendavad süsteemi veekvaliteedi ja kaitsesüsteemi funktsioonide puhastamiseks mustus, bakterid ja vetikad, korrosioon jne.

Mis puutub automaatse tagasipesufiltri vastuvõtmisesse koos mitme filtrielemendiga, siis saavutab see suurema efektiivse filtripinna, väiksema rõhuerinevuse. Samal ajal on see varustatud kaevuga, et filtrielement mugavalt kokku panna. Eriti automaatse juhtimissüsteemi puhul võib süsteemi parameetrite seadmine sõltuda kasutaja tegelikust olukorrast.

Tagasipesufiltriga töödeldud vee kvaliteet võib jõuda keskkonna tõhusaks kaitsmiseks riigi poolt kehtestatud reovee ärajuhtimise tasemeni. Lisaks kasutatakse filtri töötlusega vett, mida saab taaskasutada ja ringlusse võtta, et veeallikat tõhusalt säästa.

Selgub, et automaatsed tagasipuhastusfiltrid kasutavad iseseisvat töörõhku diferentsiaalrõhu jaoks ja puhastumist ilma automaatse tööajata suure automaatse käitamise ja väikese rõhuerinevusega ning filtrikooki käsitsi eemaldamata. Nii et pärast loodusliku pigmendi reovees loputusfiltri töötlemist on tõhusalt lahendatud, on sellel filtril tugev saastamisvõime ja seda kasutatakse laialdaselt tööstuses ja ettevõttes.

https://www.inocofiltration.com/