Kodu > Teadmised > Sisu

Automaatse puhastusprotsessi jaoks kaabits tüüpi isepuhastuv filter

Jul 17, 2018

Kaabitsa tüüpi isepuhastuv filter on selline filter, mis otseselt veetab lisandeid, eemaldab suspendeeritud tahked ained ja tahkeid osakesi, vähendab hägusust, puhastab vee kvaliteeti, vähendab süsteemi saastumist, vetikate, rooste jne, et puhastada vee kvaliteeti ja kaitsta süsteemi muud seadmete tavapäraseks kasutamiseks ettenähtud täppiseadmeid.

 

Kuna tera tüüpi isepuhastuv filter võtab arukat disaini, saab süsteem automaatselt kindlaks määrata lisandite ladestumise määra ja puhastada kanalisatsiooniventiili signaali automaatselt. Vesi siseneb sisselaskeava kaudu ja filtreerib suurema osakeste lisandid läbi jämeda filtri ja seejärel jõuab peenfiltrini.

 

Filtrimisprotsessi ajal kogub peenfilter järk-järgult mustuse ja lisandeid vees, et moodustada filtri lisandkiht. Kuna tolmu kiht koguneb peene filtri siseküljele, tekib peenfiltri sisemistele ja väliskülgedele rõhu erinevus. . Kui filtri diferentsiaalrõhk jõuab etteantud väärtuseni, algab automaatne puhastusprotsess.

 

Veevarustus pidevalt voolab, puhastusventiil avatakse, puhastuskambris ja imemisseadmes olev veesurve oluliselt väheneb ning rõhu vahe imipoole ja imitoru vahel tekitatakse ja imemisjõud tekib imemistoru ja puhastuskamber läbi imemisotsiku. Vormi imemise protsess. Samal ajal käitab elektrimootor sisselasketoru, et muuta spiraalne liikumine aksiaalsuunas. Vaakumfiltri aksiaalse ja pöörleva liikumise kombinatsioon puhastab täielikult kogu ekraani sisepinna.

http://www.inocofiltration.com/