Kodu > Teadmised > Sisu

Seljapesufiltril on võimas ja tõhus saastekontrolli võime

Feb 22, 2019

Seljapesufilter on ainulaadne filtreerimisseade, mis tagab hea filtreerimise, eriti loodusliku pigmendi filtreerimiseks. Looduslike pigmentide tootmisel tekib suur hulk heitvett, mis sisaldab suurt hulka orgaanilisi suspendeeritud tahkeid aineid ja pigmente. Orgaaniline aine sisaldab peamiselt toorpigmente, piimhapet, tselluloosi, hemitselluloosi jne ja need ained põhjustavad töötlemata jätmise korral keskkonnakahju. Mõju, seega on pesemisfilter väga oluline reovees sisalduvate lisandite töötlemiseks.

 

Seljapuhastuse filtri filter võib otseselt takistada vees sisalduvaid lisandeid ja tekitada loodusliku pigmendi tekitatud heitvees lisandeid, nagu suspendeeritud aine, tahked osakesed jne, puhastades seeläbi vee kvaliteeti, vähendades sellega süsteemi saastumine, vetikad ja korrosioon. Seda toodetakse vee puhastamiseks ja süsteemi kaitsmiseks.

 

Kuna seljapesufiltrit filtreeritakse mitme filtrikasseti abil, on efektiivne filtreerimisala suur ja rõhukadu on väike; samal ajal on olemas juurdepääsava auk ning laadimis- ja mahalaadimisfiltrikassett on mugav; eriti automaatse programmi juhtimise saab seadistada vastavalt kasutajate tegelikule olukorrale. Seadistage süsteemi parameetrid.

 

Vee kvaliteet pärast pesemisfiltrit on jõudnud riikliku reovee väljalaskmise standardi, mis kaitseb tõhusalt keskkonda. Lisaks saab tagasipesufiltriga töödeldud veeallikat taaskasutada ja taaskasutada, nii et veevarusid saab tõhusalt päästa.

 

Eeltoodust tuleneb, et seljapesufilter töötab ise ja puhastab veesurve abil ning ei takista filtreerimist puhastamise ajal, mitte ainult kõrge automaatika, väikese rõhukadu, vaid ka ei vaja filtri jääkide käsitsi eemaldamiseks, nii et pärast seda, kui seda on töödeldud tagasipesupuhastiga, on looduslik pigmendi reovesi tõhusalt lahendatud, mis näitab täielikult, et sellel filtril on võimas ja tõhus saastekontrollivõime, mis on kindlasti laialdaselt seotud ja populaarne firmad.www.inocofiltration.com