Kodu > Teadmised > Sisu

Backflush filter puhastab tsemenditööstuse reovett tõhusalt

Jan 21, 2019

Tsemenditööstus toodab suurel hulgal vett ja ei vaja suurt veekvaliteeti. Seda kasutatakse peamiselt pöördahjude jahutamiseks, jahvatamiseks ja loputamiseks. Tootmisreovesi juhitakse üldjuhul ilma pinnata veekogusse. Rasketel juhtudel on jõekanal rikutud, mõjutades inimesi. Tavaline elav vesi. Tsemenditööstuse reovee lahendamine on hädavajalik ning Backflush filtri avanemine on muutnud tsemenditööstuse reovee paremaks.

 

Tsemenditööstuse tekitatud reovesi sisaldab peamiselt erineva suurusega peenosakesi ja tsemendi tootmine ei nõua kõrget veekvaliteeti. Seetõttu on Backflush-filter filtreeritud ja taaskasutab tsemenditööstusreovett, millel ei ole mitte ainult keskkonna- ega sotsiaalseid hüvesid, vaid ka märkimisväärset majanduslikku kasu.

 

Tagasivoolufilter on selline filter, mis haakub otseselt vees esinevaid lisandeid, eemaldab suspendeeritud tahkeid aineid ja tahkeid osakesi, vähendab hägusust, puhastab vee kvaliteeti, vähendab süsteemi saastumist, baktereid, roostet jne, puhastab vett ja kaitseb teisi süsteeme. Töökindel tarkvaraseade hõlmab laias valikus filtreerimise täpsusnõudeid alates 10-st kuni 3000-ni, pakkudes klientidele erinevaid veefiltreerimisseadmeid.www.inocofiltration.com