Kodu > Teadmised > Sisu

Kiiresti jaotatakse filterpuhastusvahend mis tahes reovee osadele

Mar 30, 2019

Segamine on peamiselt selleks, et kiiresti jaotada tagasipesemisfiltrit reovee erinevatesse osadesse ning vesi ja aine segatakse kiiresti, et vähendada või kõrvaldada kolloidsete osakeste stabiilsus vees. Segamine nõuab intensiivset ja lühikest agitatsiooni, mis toimib kõige paremini. Reaktsioonifaas on soodustada stabiilsust kaotanud kolloidsete osakeste kokkupõrget. Reovee kolloidsed osakesed on algselt aglomeerunud ja tekitanud peeneid flokke. Siis on see suur ja muutub flokideks ja flokideks.

 

Reaktsioon võtab kaua aega ja seda tuleb kergelt segada. Kui flok on küps, voolab see tahke-vedeliku eraldamiseks sadestusmahutisse või ujuvrakku. Filtri tagasipesemine, kuid selleks, et flokiosakesed kiiresti uputada või ujuda, peab olema piisava suurusega osakeste ja piisava tugevusega, nii et reaktsioonietapis on tingimuste loomine kõrgema kvaliteediga floki saamiseks.

 

Tagapesu filtri segamisseadmed peavad vastama järgmistele tingimustele. Esiteks peaks veevoolu korral olema piisav turbulentsus, tekitama head kokkupõrke võimalused ja adsorptsioonitingimused peene flokile ning takistama suuremate flokeerimiste uppumist. Kuna sõlm on suur, tuleb purunemise vältimiseks järk-järgult vähendada vee turbulentsi astet.

 

Teiseks on vaja tagada teatud reaktsiooniaeg. Suurekvaliteediliste kõrgekvaliteediliste flokkide saamiseks vajab flokulatsiooni ühtsus teatud kasvuaega, reaktsiooniaeg varieerub veekvaliteedi järgi ja reaktsiooniaeg on liiga pikk, kuigi osakeste kokkupõrkeid saab suurendada. Aitab kasvatada suuri flokke, kuid suurendab reaktsiooni mahuti mahtu. Www.inocofiltration.com