Kodu > Teadmised > Sisu

Tagasihisefiltri tavapärased hooldusmeetodid

Feb 27, 2018

Tagaplaav filter on süsteem, mida kasutatakse peamiste seadmete reostuse kontrollimiseks, nii et tööstussektoris kasutatakse laialdaselt. Tagasipesufiltri jaoks on selle toimivus oluline, kuid seadmete suurepärase jõudluse säilitamiseks on sama oluline kui tavapärane hooldus.

Selleks, et tagaplaani filter oleks hea töö efektiivsuse ja ideaalse tööiga, on vaja mitte ainult korrapäraselt säilitada seda, vaid ka seda, et see oleks õige. Siiski on paljudel inimestel palju arusaamatusi tagaplaani filtri tavapärase hoolduse üle, mis ei saa mitte ainult tõhusalt takistada tagaplaani filtrit, vaid ka mängida vastupidist rolli.

Kui tagasivoolufilteril on ümberseadistusventiil, mõeldakse paljudel inimestel, et tagasivoolufilteri möödavooluklappide süsteem ja kaitseklapid omavad ümbersuunalise klapi vääritimõistmisel sama mõju. Tegelikult, kui mitte, on töö järjepidevuse nõuded eriti suured, proovige mitte valida möödavooluklapi tagasivoolufilteriga. Kasutamise korral on vaja asendusfiltrit viivitamatult puhastada, et tagada süsteemi töökindlus.

On palju inimesi, et backwash filtrite omadused on paremad või mitte, ja tagaplaani filtri elu on otsene rõõm, kuid tegelikult ainult töö kvaliteedi tagamiseks ja süsteemi puhtuse tagamiseks võib öelda, et kauem oodatav eluiga. Parem.

Tagapõhjaveekihiga filter on gaasijuhtme jaoks asendamatu materjali tarnimine, millel on teatud suurusega filterkassett ja lisandid on blokeeritud. Kui vajadus puhastada, nii kaua kui eemaldatav kassett eemaldatakse, on taaskasutamist võimalik käsitseda, seetõttu on hooldus kasutamine väga mugav. Http://www.inocofiltration.com