Kodu > Teadmised > Sisu

Tagaplaasi filter spetsifikatsioonid ja paigaldus

Oct 24, 2018

Tagasipesufiltri spetsifikatsioon tuleb paigaldada torujuhtme külge. Kui filtri vool ei vasta gaasijuhtme nõuetele, saab paigaldada paralleelselt või kõrvuti kahte filtrit. Tüübi valimisel ei tohiks täielikult automaatne isepuhastuv filter voolava vee temperatuur ületada selle kohanemistemperatuuri.

Tagasipesufilter tuleks paigaldada võimalikult kaugele kohas, kus süsteem peab olema kaitstud. Kasutatakse sissevoolu madala rõhu, nii et see tuleb paigaldada rõhu allikale. Kui tagasivoolufilter on paigaldatud torusüsteemis järjestikku, et väljalülitushoolduse ajal katkematu veevarustuse tagamiseks soovitatakse süsteemis sisse lülitada ja filtri kuulventiil peaks olema sisselaskeava, väljalaskeava ja möödaviiguava filter. Kui on tagasivoolu võimalus, tuleb filtri väljundisse paigaldada tagasilöögiklapp.

Selleks, et tagada tagaplaani puhastava filtri tavapärane kasutamine, peaks paigalduskohas olema kolmefaasiline 380 V võimsagedus AC; vastupidavuse vältimiseks ei tohiks kanalisatsioonitoru ületada 5 meetrit; DC-süsteem peaks pöörama tähelepanu filtreerimise täpsusele, eeltöötlusele, surveteguritele ja vahelduvat süsteemi tuleks kasutada ettevaatlikult. Ajastusjuhtimise tüüp; mõistlik valik paigalduskeskkonda, pöörake tähelepanu veekindlale, vihmale, niiskusele.

Kuna tagasivoolufilter on enne tehasest lahkumist tellitud, saab kasutaja selle kasutamisel otse käivitada. Kui seadme tööparameetrid ei vasta kasutaja nõuetele, saab kasutaja määrata erinevate parameetrite vastavalt tegelikele töötingimustele ja valida manuaalse ja automaatse juhtimisrežiimi tööks. Http://www.inocofiltration.com/