Kodu > Teadmised > Sisu

Tagasihakkufilter efekti parandamiseks

Jan 16, 2018

Veeressursside nappuse ja järjest tõsisema veereostuse tõttu on inimesed järjest nõudlikumad oma elukeskkonna ja kvaliteedi ning reovee puhastamine ja taastamine on järk-järgult muutunud oluliseks tööstustootmise ja elanike eluks. Pärast tagasivõsafiltri käivitamist suudame lahendada heitvee puhastamise ja taaskasutamise probleemi, et saavutada head majanduslikku ja sotsiaalset kasu.

Olemasolev tagasivoolufilter tugineb täielikult filtraadi rõhule, et tagada isepuhastuv võim, filtrite elementide puhastamiseks protsessi ei peatu, masina väiksema ja reguleeritava täpsusega, mis sobib madala viskoossusega vedelate tahkete materjalide filtreerimiseks, metallurgia-, keemia-, paberi-, linnavett- ja muudes valdkondades.

Tavapärase filtreerimise, täpse automaatse filtri, efektiivse tagaplaanimise, usaldusväärse töö, lihtsa hoolduse ja pika kasutuseaga filtri puhul saab backwash filtri kasutada möödaviigu filtri või põhifiltri kasutamisel. Voolik sisselaskeava torujuhtme kaudu läbi tagasivooluventiili filtripeasse, filtritud vedelik väljavoolu väljavoolust.

Kui jõuate kindlale rõhule või ajale, tõmbab backwash filter süsteem automaatselt tagasivoolu olekusse; samal ajal kontrollib kontroller kahesuunalist kolmepoolset tagasivooluventiili, et muuta voolusuunda, lülitada kanalisatsioonitoru sisse, muutes reovee väljutamise väljapoole, lõpeta reovee tõhus puhastamine.

Tegelikult on tagaplaani filtri struktuur paranenud, seda peamiselt filtriühenduse ja väljundkonstruktsiooni parendamise ning filtripea paigutuse täiustuste tõttu. Konkreetselt on kaks tagasivoolufilteri filtri elementi paralleelselt ühendatud ja mõlema filtri elemendi osad on lihtsa vahetamise jaoks sama suurusega.

Ja tagumine pesemisfilter filtreeritav väljalaskeava ja vasak ja parem kahe toiteploki vahel on ühendatud, et tagada kogu vedelik väljalaskeava väljumisel. Lisaks horisontaalse asemel asetsevale horisontaaljärgule paigutatud vertikaalsele filtripeale, et saaksite vältida vedelate nähtuste ebaühtlast jaotumist.http: //www.inocofiltration.com/