Kodu > Teadmised > Sisu

Tagasipesu puhastusprotsess ja tagaplaani filtri enda konfigureerimine

Aug 16, 2018

Tagaplaanil oleva filtri tagasipuhumisprotsessi juhib esmajärjekorras jõuülekandega mootor läbi vahevõlli loputusõlme juhtimiseks ja fotoelemendi positsioneerimislüliti reguleerib loputusvarustuse pöörlemise nurka, et seda saaks puhastada ekraaniga; siis filtri puhastamiseks avaneb tühjendusventiil. Võrgu ja kanalisatsiooni välispinna vahel tekib rõhureostus; rõhu erinevuse mõjul puhastatakse külgvedelik väljastpoolt ekraani sisemusse tagaplaaniga ja ekraani sees olev saasteaine pestakse ja läbib äravoolu. Eemalda filter.

Kuna tagaplaanipuhastusfiltri iga tagapuhumisaeg on seatud, siis, kui tagaplaanil olev seade on saavutatud, on äravooluklapp suletud, ekraani tagaplaaniprotsess lõpeb ja hammasratas käivitab uuesti loputusrulli. Järgmine filter on backwashed, tühjendusventiil avatakse uuesti ja nii edasi iga filtri jaoks.

Pärast kõigi tagaplaani filtrite puhastamist läheb loputusrõng tagasi fotoelemendi juhtimise algasendisse ja tagaplaanil olev tsükkel lõpeb; kuna tagaplaan on ekraani ekraanipuhastusprotsess, siis tehakse tagaplaan. Protsessi ajal säilib filter ikkagi vedeliku voo filtreeritud oleku.

Tagaplaanipilk ise on varustatud värvilise vedelkristallkuvariga, mis võib näidata sisselaske- ja väljundrõhku ning diferentsiaalrõhk kõveraid ja tööseisundit seadmete erinevatel töötingimustel. Samal ajal saab tagaplaani aega automaatselt kontrollida ja optimeerida. Kasutusprogramm muudab diferentsiaalrõhu kõige mõistlikumaks; ja tugineb kõrgtundliku infrapunakiirguse kontrollile, et suurendada pöörleva käe pöörlemist kuue teguriga, vähendades seeläbi tagasitõmbamise aega ja tagasilöögikogust.http: //www.inocofiltration.com/