Kodu > Teadmised > Sisu

Kottfilter vastab korrektsetele happe- ja leelismetallidele

Jul 18, 2018

Professionaalne tootjate poolt kavandatud ja valmistatud kottfilter, kõik osad on standardmudelid, filtrite tootmine võib toimuda vastavalt veereale või valmistada vastavalt surveanumale GB150-1998 standardile. Kest materjalil on mitmesuguseid valikuid, sealhulgas 304, 316L, fluoriga vooderdatud, sulami materjale.

 

Kottfilteril on kahte tüüpi äärikuid ja niidid: rõngapeaga polt on väga lihtne lahti võtta ja puhastada; see sobib 1 ja 2-ühikute filterkottide jaoks. Kui kottfilter lekib söövitavaid materjale, nagu tugev hape ja leelised, on vaja kasutada plastist filtrist või roostevabast terasest kottfiltrit, mis on vastupidav tugevale happele ja leelisele ning on sisemiselt vooderdatud fluoriga.

 

Vastupidiselt tugevatele happe- ja leelistavatele materjalidele on plastikust ühekambrilise filtri hind palju madalam, survekindlus on kõrge ja roostevabast terasest vooderdis on suhteliselt kõrge hind. Plastist mitmekülgsete filtrite puhul on rõhureostus ainult 2-3 kg, võrreldes roostevabast terasest mitmekanaliliste filtritega 10 kg. Sellepärast valime me ikkagi erinevate materjalide vastavalt tegelikele töötingimustele.

http://www.inocofiltration.com/