Kodu > Teadmised > Sisu

Kott filter filtreerimise protsessi ja paigaldamise juhiseid

Mar 06, 2018

Kott filtrisse filtri konteiner, toetust korv ja filter kott kolme põhikomponentide, kui me kasutame seda vedelik, vedelik filtreeritakse on pool või alla filter vedel suhu toetust korvi Filter kott on filte ülemisse r kott.

 

Kott filter kotid mõjul vedel ja ühtlane surve pinna laiendamine, tegemise vedelik materjali kogu pind filter kott ühtlaselt mööda seina metallist toe korvi Põhja filtri vedelik vedelik kott Port täita; ja filter välja lisandeid on lõksus filter kott filtreerimine lõpule viia.

 

Filter kott installimisel ta peaks olema paigutatud jaama filtreeritud ja ühendatud ja äärikute või toru hambad tuleb kindlaks määrata; seejärel umbne kott filter heitgaasi vent või heitgaasi valve konfiguratsiooni, muutes jope Tüüp soojusisolatsioon.

 

Siis metallist võrgusilma filter kott ettevaatlikult, et võrgu krae ja kott filter suu kattuvad, kui õmmeldud kott kasutamine filtreerimiseks filter kott õmmeldud serva, voltida, õmmeldud filter kott filter mõju suurendamiseks. Seejärel otsaga O-rõngas, o-rõngas ei saa moonutatud või deformeerunud, mitme koti filter luku kott surve ring.

 

Sel ajal saate hoidke kaane käepide ühes käes ja teine ots teiselt poolt kaas haarata. Viia suuga kott filtri kaane ja aeglaselt langetada. Suruge see loomulikult rõngas ja filter kott ring suu. Ühtlustamine kate, samas karmistamist kaks diagonaali mütsid, kõik mütsid pingutatud üksteise kohta seda http://www.inocofiltration.com/