Kodu > Teadmised > Sisu

Kottfilter rakendustes erinevates sektorites

Jan 24, 2018

Tänu silmapaistvale filtratsiooniefektile on kottfilter erinevates valdkondades laias valikus kasutatavaid rakendusi, eelkõige värvifiltratsiooni töötlemisel, mis on spetsiaalselt seotud elektroforeesi värvifiltratsiooniga, ultrafiltratsiooni kaitsefiltratsiooniga, rasvaärastusfiltratsiooniprotsessiga, fosfaatvedeliku filtreerimisega, elektrofoorsete värvide maalimisega , filter metalli pigmendid, lakid ja nii edasi.

Teiseks kasutatakse metallitöötlemisel sageli kottfiltrit, selle ülesandeks on õlifiltri, jahutusvedeliku filtri lõpuleviimine; väärismetallide taastamine; filtreeritakse tooriku fosfaatlahus; puhastamine, ultrafine jahvatamine õli filtriõli; puhastusvedelik, puhastusvedelik rasvaärastus ja nii edasi.

Elektroonikatööstusele filtri jahutusvesi, elektrolüütiline vaskfoolium, et eemaldada paagi lisandite stabiilsus, puhta vee filter, keemiline lägafiltreerimine, kiipi jahvatamine reovee ringlussevõtufilter, PCB trükivärvi trükkimine, vaskfoolium enne membraanfilterikassetti. Kasutatakse ka tootmises on kottfiltrid.

Veetöötlus tööstus on üks kottfilterrakendustest, puhastusõhu konditsioneerimissüsteem võib filtreerida kottfiltri veetorude eemaldamiseks või lisandite kaltsineerimiseks; saab ka filtreerida reoveepuhastuskemikaale, et saavutada ultrafiltratsioonmembraan, pöördosmoosi membraanjuhiku kaitse.

Lisaks saab kottfiltrit rakendada ka naftakeemiatööstusele, mida kasutatakse määrdeainete, nafta ja teiste toodete filtreerimiseks, näiteks benseenipolümeeri eraldamiseks, katalüsaatori taaskasutamiseks, katalüütiliseks lägafiltrimiseks, filtri avamiseks toorme barreliga, pealtkuulamise süsiniktint ja aitavad filtrid, filtreeritud akrüülvaikude emulsioonid jms.http: //www.inocofiltration.com/