Kodu > Teadmised > Sisu

Kottfiltri ettevaatusabinõud

Apr 20, 2019

Tahkete osakeste tolm liigub õhuvoolus inertsis. Kui kiud on paigutatud häire alla, muudab õhuvool suunda ja osakesed on seotud kiududega, kuna inerts muutub suunast kõrvale. Mida suurem on osake, seda lihtsam on see mõjutada ja seda parem on see mõju. Väikesed tolmuosakesed teevad ebakorrapäraseid liigutusi. Mida väiksemad on osakesed, seda intensiivsemad on ebaregulaarsed liikumised, seda suurem on tõenäosus lööb takistusi ja seda parem filtreeriv toime.

Kontrollige regulaarselt filtri sisendpinda võõrkehade ummistumise või filtrimaterjali pinna kahjustumise suhtes; kui esemeid blokeeritakse, tuleb see eemaldada; kui filtri materjali pind on tõsiselt kahjustatud, tuleb see asendada uue filtrimaterjaliga või asendada uue filtriga. uuesti installida.

Filtri paigaldamisel veenduge, et raami tihendusserv oleks õhulekke vältimiseks hästi suletud; ühtegi rasket objekti ei tohi filtri pinnale lüüa, ja filtri filtri pinna tõmbamiseks ei tohi rakendada jõudu; Filtri koti pikkus on maapinnaga risti, et tagada õhuvarustuse filtreeriv mõju ja suurendada kasutusiga.www.inocofiltration.com