Kodu > Teadmised > Sisu

Kottfiltri eelis

Dec 26, 2017

Kottfilter on tavaline filtreerimissüsteem, seal on roostevabast terasest filterkorv, mis toetab filtri kotti filtri korpusesse. Nii et kui vedelik voolab mööda sisselaskeotsa, läbib see filterkoti ja seejärel väljub väljundist, selle protsessi ajal satuvad vedelikus olevad lisandid filtri kotis tõhusalt sisse ja saavutavad filtreerimise eesmärgi. Mis puutub mustuse akumuleerumisse, muudab filter kott ainult siis, kui seda uuesti kasutada.

Kottfiltril on eelis suur filtreerimisala, suur vooluhulk, väike kogus ja suures koguses setteid.

Peale selle, kuna kotifiltri tööpõhimõte ja -struktuur on sobilik, on filterkotti mugav muuta ja aja jooksul ei ole filtermasin puhastatav. Lisaks on filterkoti lekkekiirus väike, seega tagatakse filtrite kvaliteet.

Kottfilter võib olla kõrgema rõhu all, väike diferentsiaalrõhk, madal töökulud, energiat säästmise ilmselge mõju.

Filtreerimise täpsus võib viimastel päevadel ulatuda kuni 0,5 mikronini, nii et seda saab kasutada laialdaselt, paindlikult, mitmesuguseid paigaldusmeetodeid, mis võivad olla seotud isepuhastuva filtri, membraanfilteri ja muude filtreerimissüsteemidega, mis vastavad erinevatele nõuetele.

Siiani on kottfiltrid rakendatud nafta keemiatööstuses, kattekihtides, vaigukatetes, trükivärvides, toidus ja jookides, elektroonikas, farmaatsias, metallitöötluses, tööstuses ja muudes veetöötluses. http://www.inocofiltration.com/