Kodu > Teadmised > Sisu

Staatilise segisti tera vorm ja parameetrite määramine

May 25, 2018

Staatiline segisti ei suuda mitte ainult saavutada turbulentset segamist, vaid võib ka lõpetada sisemise laminaarse voolu segamise. Turbulentseks segamiseks sobilik staatiline segisti võtab vastu moonutatud terade vormi, sest voolukiiruse suurenemise, voolu ristlõike suuna korral on palju jõulisi vooge ja tugevaid nihkejõude. Tugeva nihkejõu olemasolu tõttu saab efektiivselt genereerida vedelike, vedelike, vedelike ja tahkiste hajutamist ning vedelike ja tahkete ainete lahustumist.

Lisaks keeratud tera kujule võivad ka muud tüüpi staatilised segurid täita turbulentset segamist, kuid tarnitud vedeliku energiat tarbitakse enamasti vedeliku hõõrdumisega seinapinnaga ja vedelike vahel on vähe hõõrdumist. Seepärast on energiatarbimise seisukohast nendest struktuuridest madalamad kui keerutatud labade kujul.

Tuleb märkida, et staatilise segistiga segatud vedelike segamisvorm erineb märkimisväärselt segamisvormist, mis segatakse segistiga või ülekandeliigiga segistiga. Mõlema vedeliku segamine staatilise segistiga on tüüpiline laminaarne segamisolek, mille tulemuseks on.

See segatud olek muutub ribalt pidevateks või katkendlikeks joonteks ja osakesteks ning riigi muutumine sõltub Reynoldsi arvust ja Weberi arvust vedeliku segamisel. Näiteks, kui voolukiirus, viskoossus ja segisti läbimõõt on konstantsed, kui vedelike vaheline pindpinevus on suur, muutub vedeliku segu vormis lineaarsel kujul ja muudab endiselt osakeste kuju.

Tegeliku segamisprotsessi ajal muutub staatilise segisti arv ja läbimõõt sõltuvalt vedeliku olemusest, segamissuhetest, soovitud segunemisastmest, vedeliku struktuursest muutusest kontaktpinnal jne, mistõttu need parameetrid peavad olema eksperimenteerimise ja kogemuste abil. .

Reinoldsi arv määratakse tavaliselt mikseri suurenduse määramiseks katseliselt. Siiski, kui Reynoldsi arv Re <100, on="" segunemis-="" ja="" segamisseisund="" sõltumatud="" reynoldsi="" arvust="" ja="" sõltuvad="" ainult="" segamisseadmete=""> Seega, niikaua kui ühendatud vedelik on segatud, olenemata sellest, kui suured on voolukiirus ja segisti läbimõõt, võib kasutada katses määratud ühikute arvu. Http://www.inocofiltration.com/