Kodu > Teadmised > Sisu

Bränd Jiangsu läheb maailma foorumisse

Oct 06, 2019

Täna peetud "Brand Jiangsu globaalsel foorumil" ütles provintsi väliskaubanduse ja majanduskoostöö osakonna asedirektor Qi Changyu, et Jiangsu on Hiina suurim väliskaubandusprovints. 2005. aastal ulatus provintsi impordi ja ekspordi kogumaht 228 miljardi dollarini, olles riigis teisel kohal. Suurte väliskaubandusprovintside jaoks on sõltumatute ekspordibrändide kasv oluline tegur väliskaubanduse jätkusuutlikus arengus. Jiangsu ekspordiettevõtted on loonud hea aluse kapitali, tehnoloogia ja juhtimise jaoks rahvusvahelisel turul toimuval konkurentsil. Eelkõige on nad brändide arendamisel teinud palju kasulikke uuringuid ja mänginud juhtivat rolli juhtivates ettevõtetes, kes on võtnud bränditeed.

Brändimajandus on Jiangsu arengu selgroog. Brändiettevõtete areng on ajendanud provintsi majanduskasvu, edendades mitte ainult tehnoloogia täiustamist, tööstusahela laiendamist, vaid ka tööstusliku linnastumise moodustamist.

Brändiettevõtted tunnistavad mõistlikult, et kaubamärgid saavad näidata oma konkurentsieeliseid. Varem hakkasid originaalseadmete tootjaid kasutanud ettevõtted end iseseisvaks kujundamiseks ja tootmiseks ümber kujundama. Xinke Electronics Group pöörab tähelepanu sõltumatute intellektuaalomandi õiguste viljelemisele, töödeldes samal ajal ka maailma originaalseadmete töötlemist. Sõltumatute kaubamärkide poolt eksporditavad DVD-seeria tooted moodustavad üle 40% grupi toodetest. https://www.inocofiltration.com/