Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuvate filtriseadmete kasutuselevõtt ja tõhusus

Jan 06, 2019

Isepuhastuv filter on oluline osa isepuhastuvast filtrist . Isepuhastuv filter on omamoodi puhastav filtriekraan, mis võimaldab otseselt veekogudes eemaldada lisandeid, eemaldada suspendeeritud tahkeid osakesi ja tahkeid osakesi, vähendada hägusust, puhastada vee kvaliteeti ja vähendada süsteemi. kaitsta süsteemi teiste seadmete täpset varustust.

 

Vesi siseneb isepuhastuvasse filtri korpusesse vee sisendist. Intelligentse konstruktsiooni tõttu saab süsteem automaatselt tuvastada lisandite sadestamise astme ja tühjendada automaatselt kanalisatsiooniklapi signaali. Filtri puhastamisel peaks toiteindikaator põlema, kui toitelüliti on kõigepealt sisse lülitatud.

 

Elektrilise osa reguleerimisel tuleb arvestada, et mootori pöörlemissuund peab olema kooskõlas märgistuse suunaga; kasutamisel tuleb diferentsiaalrõhk seadistada vastavalt põllu süsteemi tegelikele nõuetele, nii et reovett saaks õigeaegselt puhastada. Kui süsteem vajab reovee käsitsi sundpuhastamist, saab juhtimissüsteemi käsitsi juhtida, kuid konkreetne töörežiim peab viitama käsiraamatule.