Kodu > Teadmised > Sisu

Filtri tüüp filter ja selle roll erinevates tööstusharudes

Jan 06, 2018

Põhifilter on esimene veepuhastusseadme valik, saab ta seadistada mittestandardi filtri, et vastata erinevatele filtri nõuetele, suurendades seeläbi põhifiltri rakendusi. On arusaadav, et põhifilter, mida kasutatakse veetöötluse valdkonnas, on rohkem PP-i sulatatud filtrit, voltimisfiltrit, traat-hõõgtemperatuuri kolm, nende täpsus on palju tasemeid.

Haavapadja filter on sügav filter, mis on spetsiaalselt madala viskoossusega ja madala lisandite filtratsiooniga, see on tekstiilkiudude liin vastavalt spetsiifilisele protsessile, mis on ülaltoodud poorse skeleti täpsusega mähitud ja millel on tiheda kärgstruktuuri välimine eemaldage vedelad hõljutud tahked ained, osakesed, rooste ja muud prügi, millel on väga hea filtreerimise omadus.

Põhifiltor pp puuvilla sulatatud filtrit on toormaterjalina mittetoksiline ja maitsetu polüpropüleen pärast kuumutamist ja sulatamist, jootmist, vedu, filtri filtri vastuvõtmist. Kuna see filter on ühtlase pooride läbimõõduga, õhukese välimise tiheda tiheda filtreerimissüsteemiga ning sellel on kõrge filtreerimise efektiivsus, happe ja leelise suurepärased omadused, saab see tõhusalt eemaldada suspendeeritud tahked ained, osakesed, rooste ja muud lisandid.

Kui volditud filtri südamikfilter, mille silmapaistva keemilise sobivusega on sobiv happe, leelise ja orgaaniliste lahustite filtreerimiseks sügav filtreerimine, on suur ala, madal rõhk, mustuse hoidmise maht, tööiga pikk jne, ja seal on filtreerimise täpsuse valik.

Filtri mitmekesistamine muudab tuumfiltri laialdast kasutamist meditsiinis, toidus ja joogis, nafta, elektroonikas, keemias ja teistes tööstusharudes, mida kasutatakse mitmesuguste antibiootikumide ja muude vedelate eelfiltreerimise jaoks; alkohol, mineraalvesi, joogivesi; Naftaväljade vee filtreerimine; kõrge puhtusastmega vee eelfiltratsioon; mitmesuguseid orgaanilisi lahusteid, happeid, leeliste filtreerimist ja nii edasi.http: //www.inocofiltration.com/