Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuvate filtrite õige paigaldamine ja nende mikroarvuti juhtnuppude kasutamine

Jan 17, 2018

Kuna isepuhastuv filter on isepuhastuvate omadustega ja kõrge profiiliga ning selle paigaldamine on samuti väga lihtne, järgige lihtsalt seadme noolt, et veekiht oleks torujuhtmes. Samaaegselt isepuhastuva filtri projekteerimisel ja paigaldamisel peaksime proovima arvestada alaosaga kanalisatsiooni väljavoolu, et hõlbustada prahide tõrgeteta täitmist; ja drenaažitorud drenaa˛i lähedal drenaažile ja peaksid säilitama sujuvat väljumist.

Süsteemi tingimuste ja igapäevase toimimise jälgimise hõlbustamiseks tuleks isepuhastuva filtri sisse- ja väljalaskeava abil manomeetrid ja manuaalventiilid paigaldada. Voolu tühjendamisel tuleb filtrit 10-20 sekundit loputada, ventiili avamisel ja sulgemisel vastavalt reovee ärajuhtimisele. Enamikus olemasolevatest isepuhastuvatest filtritest on automaatjuhtimine saavutatud, nii et seade kasutab paratamatult mikroarvuti kontrollerit.

Enesekohaselt puhastatav mikroarvuti kontroller peab järgima ka asjakohaste põhimõtete, nagu näiteks veesurve seadistused, süsteemi töötamise ajal veevarustuse seadmete väärtust ning seejärel on veemassi kontakti väärtus vähem kui vee rõhu väärtus 0,06-0,08 MPa.

Seejärel lülitatakse mikroarvuti toiteplokk isepuhastuv filter ja toitelüliti juhtpaneel sisse lülitatud; kui vee rõhk on seatud rõhuväärtusest madalam, jääb seade töökorras olekusse, töö märgutuli, automaatne täiturmehhanism. Avage ventiiliplaat, väljavoolu solenoidklapp suletud.

Kui isepuhastuva filtri väljavoolu rõhk on seatud rõhust madalam, näitab, et tagasivoolu olek; kui väljundrõhk on seatud rõhust kõrgemal, seadet normaalse vee seisundi säilitamiseks.http: //www.inocofiltration.com/