Kodu > Teadmised > Sisu

Elementfilteri paigaldamise meetod

Jan 31, 2018

Elementfilteri normaalse töö eeldused hõlmavad seadme paigaldamist ja juhtimist, esmalt elemendifiltri paigalduse tutvustamiseks, filtrit saab põhjalikult puhastada, enne kui saab torujuhtmega ühendatud filtreerimissüsteemi importida ja eksportida, ühendus Tähelepanu suunale, tagamaks, et välise vee filter, vesi riigi sees.

Seejärel avage kolbampullis oleva filtri sisestuse avatud otsaga kilekott ja kontrollige, et O-rõngas on terved ja paigas. Niisutage O-rõnga ja kasseti ahju sobiva niisutava ainega. Hoidke filterkassetti tihendusrõnga otsa läheduses ja sisestage kassetti sissekannus vertikaalselt kassetihoidikusse.

Pärast elementide filtri kõikide elementide sisestamist eemaldage filterkott, kinnitage surveplaat ja seejärel paigaldage metallkate. Sel ajal saate avada korpuse ülaosas asuvat vooluventiili ja avada veidi sissevooluklapp, et vedelik saaks korpust siseneda, kuni vedelik on pääsenud korpuse ülaosas asuvast vooluventiilist, siis sulgege vooluventiil .

Järgnevalt aeglane reguleerimine avage allavoolu väljalaskeventiil täielikult avatud; sama aeglaselt reguleerige avatud sissevooluventiili, kuni see täisklaav on sel hetkel, rõhulangus elementide filtri all, allavoolu 0.02 Mpa, mis on algse voolukiiruse määramine.

Lisaks paigaldamisele on ka juhtseadised kassetifiltrite kasutamiseks, sealhulgas mitmesugused rõhu diferentsiaja reguleerimise, ajastamise juhtimise, diferentsiaalrõhu ja ajastuskombinatsiooni juhtimise ja käsitsi juhtimise aspektid. Olenemata sellest, millist kontrolli peab, peab kasutaja seadistama Elementfilteri tehnilised parameetrid vastavalt tegelikele tingimustele.http: //www.inocofiltration.com/