Kodu > Teadmised > Sisu

Ekskavaatori filter kasutab hooldusmeetmeid

May 02, 2019

(1) Niiske õhufiltri õlivann on graveeritud "õlipinnaga" ja noolemärgiga. Kasutatav õli tuleb lisada ettenähtud kõrgusele. Kui õlivannis olev õli on liiga väike, ei ole filtri efekt hea, kui õlivann on sees, Kui on liiga palju õli, siis hingab see ballooni sisse ja tekitab süsiniku sadestusi. Kui see on tõsine, põhjustab see mootori "lendamise".

(2) Vahetage õli regulaarselt õlivannil ja puhastage filter. Kui õlitilku sisaldav õhk voolab pidevalt läbi kulla tolmufiltri, suureneb ja suureneb filtri võrgus olevad õlitilgad järk-järgult, kuni see on sama suur kui filter. Tolm voolab välisse õlivannisse õhufiltri korpuse siseseina külge ja välimine õlivannil olev tolm langeb järk-järgult põhja. Ülemine puhas õli täiendatakse sisemise õlivanniga ja tõuseb seejärel õhuga filtri juurde ning jätkab pidevat ringlust. Õlil on pidev roll filtri pesemisel, kuid pärast pikka ringlussevõttu on õli kogunenud tolm rohkem ja rohkem, õli on määrdunud, filtri puhastamise mõju väheneb ja isegi filtrit vähendatakse. on blokeeritud. Seetõttu tuleb õhufiltri õlivannil olevat õli regulaarselt välja vahetada ja filtrikassetti puhastada.

(3) Kontrollige alati iga liigendi tihedust, et vältida filtreerimata õhu sisenemist silindrisse. Kontrollimeetod on järgmine: Kui mootor töötab väikese kiirusega, eemaldatakse õhufiltri filter (tuulekate). Käe peopesa blokeerib sisselaskeava. Kui sisselaskesüsteem on tihe, võib täheldada, et mootori kiirus langeb kiiresti ja tekib must suits, kuni leek kustub. Kui kiirust ei vähendata märkimisväärselt ja helisignaal on, näitab see sisselülitamist. Süsteem ei ole tihe, filtreerimata õhk on silindrisse "lühis".

Märkus: Ärge laske peopesadel välja tulla, kuni leek on välja lülitatud, et vältida liigseid süsinikdioksiidi ladestumist silindris.www.inocofiltration.com