Kodu > Teadmised > Sisu

Funktsioone ja põhilisi komponente ise puhastamise filter

Nov 22, 2018

Tavaliselt ise puhastada filter on varustatud kolme ülesande, rõhk, aeg ja käsitsi. Samal ajal me ka spetsiaalselt prioriteetsed kontrolli funktsioon kasutaja, st igal juhul kui süsteemi rõhkude vahe saavutab etteantud väärtuse, seade hakkab isepuhastuvat funktsiooni paremini kaitsta oma süsteemi.

 

Ise puhastamise filtreid võib jagada elektrilise harja isepuhastuv filtrid ja kaabits-tüüpi ise puhastamist filtrid. Nad koosnevad korpus, kurn assamblee, imemise puhtamaks, kiik mootor, reovee seadme, süsteemi ja muud komponendid. . Korpus on filtri. Mudeli karkass on valmistatud madala süsinikusisaldusega terasest, peamiselt toote tugevus ja hea keevitatavus tagamiseks.

 

Epoksü-polüester materjali pihustatakse sees ja pinnal korpus, tagada, et korpus on korrodeerunud tingimustel karm vee kvaliteeti ning pind on lihtsad ja valgusküllased, mis on kergesti puhastatavad; korpus on liikuva käe auku ülevaatuse ja hoolduse, mis on mugav tööks; Shell tihendid on kõik valmistatud õlikindel kummist tooted, mis on hea tihendus täitmise ja pikk kasutusiga; Tõste ring on korraldada raskuskeskme tõstmiseks ja liigub toote sisemusse.

 

Filter koost on kesksel kohal filtri puhastus ise. Selle silindri karkass on valmistatud ABS engineering plastikust. See jaguneb korter kootud silma, mat võrgusilma, Z võrgusilma jne erinevad filtreerimise vee kvaliteedi-ja nõuetele; Erinevalt saadaval vahemikus 50-3000 mikronit, filtri kaudu saab tagada olema piisavalt jõudu ja durability.http://www.inocofiltration.com/