Kodu > Teadmised > Sisu

Filter cartridge filter replacement steps

Jun 12, 2018

Filterdetail filter ei ole mitte ainult põhikomponent, vaid ka tarbitav toode, mida tuleb regulaarselt asendada. Filtri kasseti vahetamisel tuleb kõigepealt nõuda nõuetele vastavat filtrikassetti. On vaja võtta arvesse oma spetsifikatsioone ja kogust ning asetada see kohapeal.

 

Seejärel avage filtri kassetti möödaviik filter, sulgege turvaploki eesmised ja tagumised ventiilid ning eraldage filterfilter operatsioonisüsteemist. Kui puhta vee allsüsteemi ei saa ajutiselt käitada, sulgege vastav allsüsteem kõigepealt ja vältige asendamist. Kui filterelement äkki käivitub, põhjustab see rikke.

 

Samas avage sisemise vee tühjendamiseks filtri filtri kohal asuv väljalaskeventiil ja põhja tühjendusklapp; avage filtri korki otsakork vastava tööriistaga poldi vajutamiseks ja eemaldage otsakork; eemaldage filter roostevabast terasest surveplaadist ja eemaldage vajutage surve all olevat vedru all olevat vedru.

 

Kui filterelemendi vana filter element on täielikult eemaldatud, tuleb hoolikalt jälgida, et vana filter ei jääks filtrikassetti alla; paigaldage uus filter ja märkige, et filtri ülemised ja alumised tihendid ei saa kaduda; vaid pane ka filter ülemist tihendit pressides. Vedrud; siis paigaldage roostevabast terasest plaat, märkides, et iga vedru peab olema joondatud vastava ümara avaga plaadimängus.

 

Paigaldage filtri teistele komponentidele lahtivõtmise tagurpidi järjekord. Paigaldage filterkate. Pange tähele, kas tihendiriba on paigaldatud tasasele ja manomeetri vastav suund on kõrgemal. Kasutage otsakorki pingutamiseks sobivat tööriista ja vajutage polt. Vahetult pärast seda sulge filtri filtriga allpool asuv tühjendusventiil, avage esi- ja tagantpoolne sisselaske- ja väljalaskeventiilid ning sulgege möödavooluklapp.

 

Samal ajal on vaja, et filtrikassetti filtripuhasti kohal olev väljalaskeventiil oleks väljalaskeava jaoks avatud. Kui väljalaskeklapi õhk on täielikult tühjenenud ja vesi on tühjaks saanud, sulgege väljalaskeventiil. Lõpuks peame ka seadmete kohas puhastamiseks ja kanalisatsiooniks tegema head tööd ja tegema asjakohaseid andmeid.

 

Filtri kassettide filtri kogu asetamise protsessi ajal tuleb kõigepealt tähele panna, et vana filtrikassetti ei tohi vana filterkassori eemaldamisel jätta kassettide filtrist välja; vastasel juhul ei tohi filtri paigaldamisel ülemine ja alumine tihendid olla puudu. Kui asendamine on lõppenud, veenduge, et õhk oleks tavapäraseks kasutamiseks tühi; pärast töö lõpetamist pöörake tähelepanu impordi ja ekspordi klapi uuesti kontrollimisele. http://www.inocofiltration.com/