Kodu > Teadmised > Sisu

Filtri eraldaja tööpõhimõte ning selle kasutamine ja hooldus

Jan 05, 2018

Sellel alusel on filtriseparaatoriks tüüpiline filtri eraldusseade, mis sisaldab filtrit, teist filtrit ja metallkesta ning teisi komponente, samuti on filtriseparaator varustatud reoveekraaniga, äravooluklappi, rõhu langusega tabeliga, kaitseklapiga, kütteseadmetega ja muud tarvikud, mida kasutatakse materjali filtreerimiseks.

Kui materjal viiakse filtri separaatorisse, siis tavaliselt kogutakse esmalt alumiiniumist salve ja seejärel hajutatakse filtrisse seestpoolt väljapoole. Pärast tahkete lisandite filtreerimiseks järgib filterkihi esimene samm; teine ​​etapp läbi demulsioonikihi, emulgeeritud õli ja vee eraldamise; kollektiivne kiht moodustab väikeste tilgakestega veetilkade koalestsiooni, mis asetuvad mahutisse. Ja saadud väikesed tilgakesed eraldatakse täiendavalt eraldava filtri veetõkendava toimega ning paigutatakse settimispaaki ja tühjendatakse tühjendusventiiliga; Vahepeal kogutakse puhast kütust teise tasandi salve läbi eraldusfiltri ja tühjendatakse filtri separaatori väljundist.

Filtri eraldaja puhul on selle töö olek ja kasutusiga põhinenud peamiselt rõhu erinevusel, et hinnata, kui koalestseeriv filter on blokeeritud, on seekord vaja filtripolütli filtrit vahetada.

Tavalistes tingimustes, kui filtriseparaator paigaldatakse pärast pikaajalist pidevat ja usaldusväärset tööd, ei avata üldiselt kaane puhastust. Kuid selleks, et mitte mõjutada oma tavapärast tööd, ärge unustage vajadust õigeaegse deflatsiooni järele, sest kui liigne gaasi kogunemine korvis on kahjulik.

Samal ajal on vaja ka pärast iga tankimist toimetada setted. On normaalne, et settes olev vesi on normaalne. Kui leitakse, et setetel on tahkeid lisandeid, tuleb põhjendada ja ravimeetmeid võtta viivitamatult.http: //www.inocofiltration.com/