Kodu > Teadmised > Sisu

Filtri eraldaja töötab ja eraldamismeetodid on olemas

Jan 30, 2018

Filtri eraldaja võib eraldada erinevad materjalid vastavalt erinevatele eraldusprintsiipidele. Üks on segu eraldamine erinevate komponentide abil, teine ​​on segu eraldamine dispergeeritud osakeste suuruse järgi. Filtri eraldaja, milline konkreetne eraldamismeetod?

 

Filtri eraldaja võib materjali eraldada raskusjärgse settimise teel. Gaasi ja vedeliku erineva tiheduse tõttu on gaasiga voolamisel vedelik gravitatsiooniliselt laetud, mille tulemuseks on allapoole liikumise kiirus; kui gaas ikkagi voolab originaalse suunas. See tähendab, et vedelal ja gaasil on tendents eraldada gravitatsioonialal. Allapoole jääv vedelik jääb seinale, mida kogutakse ja tühjendatakse läbi väljalasketoru.

 

Filtrilahusti võib vedela gaasi eraldada ka deflektori eraldamise põhimõttena, sest gaasi ja vedeliku voolamine koos, kui esineb barjääri, gaas tõmbub välja ja läheb, ja inertsist tingitud vedelik on jätkuvalt ettepoole kiirusest, tõkke seina külge kinnitatud vedeliku vedelik, kuna raskusjõu roll koosneb kokku, väljalasketoru väljalaskeava kaudu.

 

Tsentrifugaaljõu eraldamine on ka filtriparaatori poolt kasutatav eraldamismeetod. Vedelikule rakendatav tsentrifugaaljõud on tavaliselt suurem kui gaasil. Seepärast tsentrifuugitakse vedelikku. Vedelik seob seina ja kogub raskusjõu tõttu allapoole. tühjendamine.

 

Gaasi ja vedeliku eri osakeste suuruse tõttu, kui vedelik segatakse gaasi ja voolab koos, gaas läbib ekraani, kui see peab läbima ekraani, samal ajal kui vedelik on kinni ja jääb ekraanile ja voolab raskusjõu all Separaatori tühjenduspõhi all on see filtri eraldaja ekraanide eraldamine.

 

Lisaks sellele eraldab filtreerimisseparaator vedelike ja gaaside eraldamise ultrafiltreerimise ja pakendamise teel, et vastata selliste segude kasutajapoolsetele töötlemisnõuetele, mille tulemusena saadakse puhtam vedelik või gaas.

http://www.inocofiltration.com/