Kodu > Teadmised > Sisu

Filtreerimine ja automaatne järellainetuse filtrid tagasipesemist

Mar 26, 2018

Automaatne järellainetuse filter on väga unikaalne filtreerimise seade. Filtreerimine ja tagasipesemist on läbi filtri element. Kanalisatsioon on filtreeritud seestpoolt väljapoole filtri element. Lisandid vees on pilu auk filtri element V-kujuline lõpuks kätte saada. Ujuvad ringi lõhe lennuk, filtreeritud lõhe filtri element voolab.

 

Kui automaatne järellainetuse filtri element pesa blokeerib tohutu hõljuvaine, sisse-ja Väljalaske filter kasvu rõhkude ja selle tagasipesemist on alustatud, s.o filtri element on backwashed, ning filtri element sisemine õõnsus on rõhuta kui ka tagasipesemist läbi. Läbi atmosfääri, filtreeritud vesi väljaspool filtri element muutub anti pesuvesi.

 

All suur rõhkude vahe, pesta tagasipesemist veega kiiresti väljastpoolt filtri element sees. Lõhe on V-kujuline, voolukiirus tagasipesemist vee filter core väljastpoolt sissepoole on oluliselt suurenenud, seeläbi moodustavad suur küürimise ja puhastamise lõhe. mõju. V-kujuline ots väljapoole suunatud kõrge kvaliteediga filtri element on suurepärane vedeliku omadused, mida saab teha automaatse järellainetuse filtri automaatne puhastus iga kord tagavad automaatne järellainetuse pikaajalise ja stabiilse toimimise filter.

 

Mitte ainult, et automaatne järellainetuse filter on isepuhastuv filter, mis ühendab mitu suurepärased omadused lõhikuga filterelementidega ja on pidevalt on-line filtreeritud 24 tundi. Kui filtri element on blokeeritud, seade automaatselt tuvastab ja pöörleb ükshaaval. Puhas filter element.

 

On väga kasulik rafineerimise kõrvalsaadusi etüleeni. Suure viskoossusega toote ja lisandite muda, tavalised filtrid ei lahenda probleemi väga hästi. Automaatne järellainetuse filtri kasutamine palju lihtsam. Kuna see on varustatud roostevabast terasest filter, ajakontrolliga ja rõhkude kontroll, tagab katkematu töö, väike kaotus sewage.http://www.inocofiltration.com/ 24 tunni