Kodu > Teadmised > Sisu

Gaasifiltri keemiline filtreerimispõhimõte ja filtreeriv toime

Jan 25, 2018

Filtri korpusesse tuleb paigaldada ainult erinevad filtrihoidjad gaasifiltratsiooniks, saate lihtsalt moodustada gaasifiltrite komplekti. See filtreerimisseade on mitte ainult kavandatud, kompaktsed ja hõlpsasti paigaldatavad ja puhastatavad, sobivad toidu-, farmaatsia-, keemia-, elektroonika- ja muude tööstuste steriliseerimiseks gaasi filtreerimiseks.

Samal ajal saab gaasifiltri korpusesse paigaldada ka manomeetrid, mida kasutatakse filtri rõhu jälgimiseks reaalajas; ja kui olete paigaldanud suure efektiivsusega voltimisfiltri, saate seda gaasi steriliseerimise filtri peenfiltrina. Lisaks saab gaasifiltri korpuse paigaldada efektiivsuse, efektiivsema kokkupakkimise filtrisse ja toetada peene filtri kasutamist eelfiltrina, saate efektiivsuse suurendamiseks pikendada filterfunktsiooni eluiga.

Olenemata sellest, millist gaasifiltri struktuuri kasutatakse keemilisel filtreerimisel, on tegemist pigem kahjulike gaasimolekulide selektiivse adsorbeerimisega, mitte mehhaaniliste vahenditega, nagu tavalised filtrid lisandite eemaldamiseks. Siin kasutatud filterkeskkond on tavaline aktiivsöe materjal. Palja silmaga nähtamatu hulga mikroporade tõttu kasutatakse neid mikropoore tõhusalt kahjulike gaaside adsorbeerimiseks.

Kui vabal keevas molekulid õhus puutuvad gaasifiltris oleva aktiivsöega, kondenseeruvad mõned mikroportides vedelikku ja jäävad kapillaarse printsiibi kohale, mõned täidavad mikropoorid, mis on materjali suhtes molekuli suurusega võrreldavad. Lisaks aktiveeritud süsinik adsorbeerib ka teatud lenduvate mikroorganismide ja tapab neid.

Normaalsetes tingimustes halvendab aktiivsöe adsorptsioonivõime gaasifiltri kasutamisel nõrgendatuna, kui see teatud määral nõrgeneb, filtrit lastakse. Kui ainult füüsiline adsorptsioon, kuumutamise või auru fumigatsiooniga saab aktiveeritud süsinikku kahjulikke gaase sisaldada, aktiveeritud süsi regenereerimine.http: //www.inocofiltration.com/