Kodu > Teadmised > Sisu

Gaasifiltri disainifunktsioonid

Nov 21, 2017

1, filtreerimisseade võtab vastu patenteeritud sisemise mehhaanilise struktuuri, mis realiseerib kõrgsurve tagaplaani funktsiooni tõelise tähendusega, saab hõlpsasti ja põhjalikult eemaldada filtriga hoitavaid lisandeid, millel ei ole surnud nurka ja mis ei nõrgendavad voolu, et tagada filtreerimine tõhusus ja pikaajaline teenindusaeg.

2, filtri varustuses kasutati 304.316 L roostevabast terasest kiilukujulist filtrit, kõrge tugevuse, kõrge täpsusega, korrosioonikindlus, maksimaalne filtreerimise täpsus kuni 25 mikronit.

3, filtreerimisseadmed oma otsingu- ja reageerimisvõimaluste abil, et saavutada automaatne tagasivool, et lahendada ebastabiilse veekvaliteedi kõikumisi ilma inimese sekkumiseta.

4, filtri seadme vähem kuluvad osad, pole tarvikuid, madalad töö- ja hoolduskulud, lihtne kasutamine ja juhtimine.

5, filtreerimisseadmete juhtimissüsteem reageerib, täpne toimimine, vastavalt erinevatele veeallikatele ja filtreeritav paindlikkus, et reguleerida tagasivoolu rõhu vaheaegade ja aja seadistusi.

6, filtri varustus Tagasipesuse protsessis, iga (grupi) filter, millele järgneb backwash operatsioon; et filter oleks ohutu ja tõhus puhastus ning muud filtrid ei muutu, jätka filtreerimist.

7, filtreerimisseade, kasutades pneumaatilist äravooluventiili, tagasipuhumine kestis lühikese aja jooksul, vähem backwash veetarbimist, keskkonnakaitset ja ökonoomsust.

8, filtri seadme struktuuri disain kompaktne ja mõistlik, väike jalajälg, paindlik paigaldus ja liikuvus.

9, filtreerimisseade Elektrisüsteem koos integreeritud juhtimisrežiimiga, kaugjuhtimispult saab saavutada