Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuva filtri paigaldamise juhised

Dec 15, 2018

Enamik kasutajaid küsib tootjalt probleeme, mida tuleb ise puhastava filtri paigaldamisel tähelepanu pöörata. Üldiselt saadetakse seade koos paigaldamisjuhistega. Isepuhastuva filtri paigaldamisel pöörake tähelepanu kahjustuste vältimiseks juhtkarbi, anduri ja jõuülekande osade kaitsele. Ühendage toru vastavalt isepuhastuva filtri korpuse noole suunas nii, et veevoolu suund oleks kooskõlas keha noolega.

Isepuhastuv filter tuleb paigaldada enne kaitstava veeseadme paigaldamist ja veeseadmele võimalikult lähedale. Elektrisüsteemis tuleb veepumba ja veeseadme vahele paigaldada isepuhastuv filter. Mida lähemal on veeseadmed, seda parem. Kui rõhk enne, kui pump ja veeseade ületab filtri piirrõhu, võib isepuhastuv filter paigaldada ka pumba ette ja võimalikult pumba külge.

Automaatne kanalisatsiooniventiili ühendamise meetod isepuhastuvas filtris jagatakse ääriku ja keerme lukku ning reoveetoru ei tohi olla liiga pikk, eelistatavalt mitte üle 10 meetri. Paigaldamist tuleb kaaluda, et seda oleks lihtne hooldada. Sulgurventiil tuleb paigaldada enne ja pärast isepuhastuvat filtrit ning paigaldada möödaviigu toru. Isepuhastuva filtri mõlemale küljele tuleb jätta piisav hooldusruum. Filtri vahetamiseks tuleb filtrikasseti suund hoida silindri pikkuse lähedal.

Isepuhastuva filtri spetsifikatsioonid peaksid vastama torule või voolule. Kui üks filter ei vasta süsteemi voolu nõuetele, saab süsteemi filtreerimisnõuete täitmiseks paralleelselt ühendada kaks või enam filtrit. Igasuguse paigalduse puhul tuleb hoolikalt jälgida, et automaatse äravooluklapi väljundsuund oleks põhjalikum või madalam, et tagada põhjalikum tühjendamine. Kui isepuhastuv filter on paigaldatud õues, pöörake tähelepanu veekindlale ja vihmakindlale .http: //inocofiltration.com/