Kodu > Teadmised > Sisu

Õõneskiudmaterjal ja puhastusmembraanide tehnoloogia tagaplaanipiltide jaoks

Sep 05, 2018

Tagaplaanifilter võtab vastu separaatormembraanitehnoloogiat ja omab kõrgtehnoloogilisi tehnoloogiaid nagu õõneskiud ultrafiltratsioon ja mikrofiltratsioonmembraan. Seda kasutatakse laialdaselt mitmesuguste kanalisatsioonide filtreerimisel, mis võib muuta veevarusid kaks korda ja kaitsta veevarusid. Selle tulemusena saab backwash filtrid tõhusalt filtreerida galvaniseeritud heitvesi.

Üldine heitvee galvaniseerimise allikas on heitvee puhastamine; galvaaniline jäätmete vedelik; muu puhastusvesi, sh puhastusseadmete põrand, puhastuspõrandad ja ventilatsiooniseadmed, kondensaat ja jookseb, jooksevad, tilguvad ja lekivad katmispaagi lekke tõttu või sobimatu käitamise juhtimine; mitmesugused mahutid ja kanalisatsioon; ja seadmete jahutusvesi.

Selliste galvaniseerimiste reovee kvaliteet ja kogus on seotud gaasitööstuse tootmisprotsessi, tootmiskoormuse, töökorralduse ja veetarbimise meetoditega. Elektriplaatide heitvee kvaliteet on keerukas ja selle koostist on raske kontrollida, mis suurendab selle filtreerimise raskust. Tagaplaanifilter on valmistatud õõneskiust, pinnakatetekiht on tihe, tugikiht on topeltrida sõrmejälg, kõrge tõmbetugevus, hea vastupidavusefekt, reostusvastane aine, pika kasutusea ja pikaajalise veekvaliteedi garantii. . http://www.inocofiltration.com/