Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas tagasivoolufiltrid lahendavad veekriisi ja reovee juhtimist?

May 03, 2018

Tagasipesufiltri rakendusala on väga ulatuslik. See on piisavalt suur, et meie riigi vesiviljeluse üldine areng ning väike kuni üks tööstusharu reovee puhastamine ja nii edasi. Selleks, et vesikriisi lahendada terviklikult ja lahendada veeressursside probleemi, on tagaplaan filter saanud inimeste esimene valik ja on järk-järgult muutunud suurimaks abiks veevarude arengu edendamisel.

Hiina industrialiseerimise ja linnastumise arenguga jätkub jätkuvalt kasvav nõudlus arengu ja elatise kahe aspekti järele. Veeressursside kriisi lahendamiseks peaksime ühelt poolt tugevdama veevarustuse infrastruktuuri ehitamist ja veevarustuse võimsuse suurendamist. Teisest küljest peaksime rangelt kontrollima ülemäärast vee kogumahu kasvu, parandama veekasutuse efektiivsust ja rangelt kontrollima saasteainete heitmete koguhulka jõele ja järvele. Need on peamised punktid, mis leevendavad vastuolu veeressursside pakkumise ja nõudmise vahel Hiinas.

Tagaspeetav filter võib tõhusalt edendada ringlussevõetud vee ringlussevõttu ja võib veelgi edendada vee säilitamise võtme ja ohutuse arendamist, samal ajal tagamaks, et iga veepuudus võiks täiesti mängida kõige olulisemat rolli. See mitte ainult ei vähendanud meie riigi veekriisi probleemi, vaid muutis ka meie riigis veeressursiprobleemide arengut ja kiirendas seda. Samuti edendasime meie riigi veekaitsekeskkonna turvalisuse muutmise parandamist, et ka meie riigi majandusressursside arengut oleks parandatud.

Peale selle on tagaplaani filter olnud galvaanikatööstuse heitveepuhastusprotsessis positiivne roll, mis muudab kanalisatsiooni paremini töödeldavaks ja mõistlikult kasutatavaks. Filtrivarustusena, mis kasutab filtrivõrku, et otseselt vee segusid kõrvaldada, võib backwash filter mitte ainult eemaldada suspendeeritud aine ja tahkete osakeste sisalduse, vähendada hägusust, puhastada vee kvaliteeti, vähendada süsteemi lekkimist, bakterite vetikate, rooste jne, et saavutada vee kvaliteedi puhastamiseks ja muude tavapäraste tööde kaitsmiseks.

Vesi siseneb tagasivoolufilterist sisselaskeavas. Arukate konstruktsioonide tõttu saab süsteem automaatselt identifitseerida saasteainete sisalduse määra ja puhastada kanalisatsiooniventiili signaali automaatselt. Veekvaliteet pärast tagaplaani filtri jõudmist on reovee ärajuhtimise riikliku standardi, mis tõhusalt kaitseb keskkonda. Lisaks sellele saab veeallika tõhusa kokkuhoiu pärast ringlussevõtu ja ringlussevõtu pärast tagaplaani filtri puhastamist.http: //www.inocofiltration.com/