Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas tagaplaan filter täidab reovee taaskasutamise?

Nov 13, 2018

Reovee taaskasutuseks võib öelda, et see on parim viis vee säästmiseks. Reovesi on just see, mida me sageli nimetame vee ringlussevõtuks. Kõige olulisem reovee taaskasutamiseks kasutatav varustus on veefilter ja selle protsessi läbiviimiseks kasutatav reovee puhastusseade on tagasivoolufilter.

Tagaplaanifilter kasutab teadmisi füüsikast, rakendades peamiselt rõhu erinevust reovee puhastamiseks ja filtreerimiseks. Tagasilma filtrit saab puhastada ja filtreerida reovee abil kasutatavaks taastatud veeks ilma energia kasutamiseta. On näha, et thebackflush filter on praktiline energiasäästlik toode. Taastatud vesi pärast tagaplaanil olevat filtrit on väga selge, sest selle vee tootlikkus on väga suur, ulatudes 10 kuni 3000 mikronit. Tagasilma filtri taastatud vesi on kasutusel mitmesugustes rakendustes.

Tagasilma filtri abil töödeldud reovee saab taaskasutada mitmesugustes tööstusettevõtetes, mis ei pea vastama joogivee kvaliteedinõuetele. Töötud reovee saab kasutada mitmes tööstuslikus tootmisprotsessis vee, katlavee, vee tootmiseks ja töötlemiseks, puhastus- ja abivooluks jahutamiseks. Töödeldud reovee hulka kuuluvad tööstuslikud autopesulad, paberivabrik, kaevandused, nafta rafineerimistehased, elektrijaamad, kommertspesu, tee-ehitusettevõtted, turismisihtkohad, õlletehased ja betooni-, tellis-, tekstiili-, metalli- ja värvimisseadmed.

Vesi siseneb filtrisse vee sisselaskeavast, filtreerib kõigepealt suuremate osakeste lisandid läbi jämeda filterelemendi ja jõuab siis peenfiltrivõrku ja peenikeste osakeste lisandid filtreeritakse läbi peene filtrivõrgu ja puhas vesi väljastatakse vee väljundist. Filtrimisprotsessi ajal koguneb trahvi võrgusilma sisemine kiht järk-järgult ja sisemise ja välimise külje vahel tekib rõhuerinevus. Kui see diferentsiaalrõhk jõuab etteantud väärtuseni, algab automaatne puhastusprotsess. Tagaplaanil oleval filtril on lühike backwashing aeg ning voolukiirus ja rõhukadu on väikesed. Http://www.inocofiltration.com/