Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas toimib tagasipesu filter

Feb 13, 2019

Tagasipesufilter suudab tõhusalt filtreerida ketoon-benseeni deoiling-toorainevaha mehaanilised lisandid, mis on suuremad kui 25 μm, vähendada katalüsaatori mehaaniliste lisandite kogunemist, vähendada reaktori rõhulanguse suurenemist ja parandada pooleldi viimistletud vaha.

Lisaks on kogu loputusprotsessi protsess suhteliselt vähenenud, tagades seadme pideva söötmise ja seadme tõrgeteta töö.

 

Tagasipesufilter ei saastata toorainet, sest pärast filtrimist loputusvahendina kasutab see mehaaniliste lisanditeta parafiinvaha. Võrreldes algse filtriga, mis kasutab loputusvahendina auru, kõrvaldab see tooraine saastumise ja väldib selle. Mehaaniliste lisandite sisenemisel on seadme energiatarbimise vähendamisel olnud väga oluline roll.

 

Tagaloputusfiltril on mitmesugused loputusprotsessid, sealhulgas täielikult automaatne tagasipesemise protsess; kindlaksmääratud ajapuhastusprotsess; ja käsitsi tagasipuhastamise protsess. Kui filtrit kasutatakse mõnda aega, kantakse filtrielemendile suur hulk lisandeid, mida on raske tagasi pesta. Kui loputustsükkel suureneb, suureneb järk-järgult filtrielemendi sadestumine. Sel ajal eemaldatakse puhastamiseks filter. Puhastusmeetod on järgmine: Lennunduse söekümblus, tugev happe loputamine, küpsetusahju põletamine, auru loputamine.www.inocofiltration.com