Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas on isepuhastuva filtri ultrafiltratsioonitehnoloogia

Mar 06, 2019

Isepuhastuv filter kasutab eraldusmembraanitehnoloogiat ja sellel on arenenud tehnoloogiad, nagu õõneskiudude ultrafiltratsioon ja mikrofiltreerimismembraan, ning seda kasutatakse laialdaselt erinevate kanalisatsiooni filtreerimiseks. Isepuhastuv filter suudab tõhusalt filtreerida elektrolüüsi heitvee. Galvaanilise reovee üldine allikas on puhastusreovee puhastamine; elektrolüüsijäätmete vedelik; muu reovesi, sealhulgas loputuskoja põrand, puhastuspõrandate ja ventilatsiooniseadmete kondensaat ja lekkimine tankimispaagist või käitamise juhtimisest Erinevate paakide ja jooksva, jooksva, tilkuva ja lekkiva vee põhjustatud vale põhjus; seadmete jahutusvesi.

 

Isepuhastuva filtri poolt filtreeritud elektrolüüsijäätmete omadused on: galvaanilise reovee kvaliteet, veekogus ja galvaanilise tootmise protsessi tingimused, tootmiskoormus, käitamise juhtimine ja veekasutuse meetod. Galvaanilise heitvee kvaliteet on keeruline ja kompositsiooni ei ole kerge kontrollida.

 

Isepuhastuv filter on õõnes kiududest, pinda aktiveeriv kiht on tihe, kandekiht on kahesuunaline sõrme struktuur, kõrge tõmbetugevus, hea tagasipesemise efekt, saastetõrje, pikaajaline kasutusiga ja pikaajaline garantii vee kvaliteet. .

Ultrafiltratsiooni karakteristikud: Ultrafiltrisüsteem võib eemaldada peaaegu kõik bakterid, mikroorganismid, viirused, E. coli, mõned makromolekulide orgaanilised ained ja kõik lahustumatud kolloidid vees.

 

Isepuhastuva filtri ultrafiltrisüsteemi stabiilne toimimine sõltub ultrafiltrimismembraani õõneskiudude ultrafiltrimismembraani koore mikropoorist; membraanfilamenti kõrge tugevus ja suurepärane tugevus määravad membraanfilamentlõhkamise tugevuse ja filtreerimismembraani välditakse suures osas. Kokkupanek lühikese aja jooksul kõrge rõhu all tekitab suure osa filmifilamenti purunemisest või purunemisest, põhjustades otseselt komponendi funktsiooni kaotamise. Samuti on ultrafiltrimismembraanimaterjali kõrge hüdrofiilsus.www.inocofiltration.com