Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas valida tööstusliku tootmise isepuhastuv filter

Apr 15, 2019

On palju vedelikke, mida tuleb tööstuslikus tootmises filtreerida ja erinevate vedelike filtreerimistingimused ei ole ühesugused. Seetõttu on ideaalse filtreerimisseadme valimine üsna keeruline. Arvestada on palju tegureid. Nüüd tutvustagem seda. , valige isepuhastuv filter, millised parameetrid ja ettevaatusabinõud peaksid olema teada.

 

Isepuhastuvate filtrite puhul on filtreerimise täpsus väga oluline parameeter. Filter mõjutab otseselt filtreerimisseadme filtreerimisvõimet ja filtreerimise täpsust. Isepuhastuva filtri täpsus on vahemikus 5 kuni 3000 mikronit. Mida väiksem on täpsus, seda parem on vee kvaliteet. Noh, kasutaja saab valida vastavalt tegelikule olukorrale kohapeal või suhelda meie töötajatega, et teha valik.

 

Teine on filtreerida vee kogus, mis määrab isepuhastuva filtri suuruse. Mida suurem on vee maht, seda suurem on vajalik varustus. Isepuhastuv filter filtreerib vee mahtu vahemikus 4 kuni 2350 t / h ja seadme suuruse vahemik on DN25-600. Valitakse tegelik olukord kohapeal. Isepuhastuv filtreerimisseade peab taluma käitamise ajal süsteemi survet ning seda tuleb enne valimist teavitada.

 

Isepuhastuvad filtri puhastamise komponendid on valmistatud roostevabast terasest. Isepuhastuval filtri korpusel on süsinikterasest ja roostevabast terasest materjalid, mida kasutajad saavad valida. Kui filtervedelik ei ole söövitav, ei tohiks filtri kasutamisel materjali nõuded olla liiga suured, vastasel juhul on maksumus suurem. Sel ajal saab valida süsinikterasest materjali. Paberitööstuses kasutatakse roostevabast terasest tavaliselt tugevaid söövitavaid omadusi.

www.inocofiltration.com