Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas puhastada PP filtrit

May 01, 2019

PP filtrid on veepuhastusvahendite peamised filtrid, mis puutuvad kõigepealt kokku vee saasteainetega ja on kõige kergemini saastunud. Filtreerimise mõju tagamiseks tuleb seda iga kord puhastada ja hooldada.


1. Puhastage tööstusliku puhastusvahendiga


Tööstuslikud suured seadmed Masina puhtuse tagamiseks on mõned ettevõtted välja töötanud tööstusseadmed, pesuvahendid, paremad kui kodumajapidamises kasutatavad detergendid, suurem saastest puhastamise määr ja puhtamad sügavkülmutatud saasteained. Puhastusmeetod on sama kui pesuvahend. PP filter


2. Puhastage puhastusvahendiga


Köögiturul on toodetud paljusid kuivatamisvahendeid ja neid saab kasutada ka puhastamiseks PP filtritel. Seejärel valage pannile väike kogus pesuvahendit, segage käsitsi, seejärel asetage see filtrisse, nii et filter on värvi või sama värvi, kuni vesi on. PP filter

Puudused: kõrgem huvi, puhastamine 2-3 korda piisavalt huvi uue filtri ostmiseks

Puudused: suurenenud huvi puhastamise, siseorganite vastu ei saa lahti saada.

Eelised: Puhastusefekt on hea, filtrit mitmetasandiliste saasteainete sees ja väljaspool saab eemaldada ning filtreerimise efekt paraneb.

Eelised: suurem saastest puhastamise kiirus, parem puhastamise efekt, võib pikendada PP filtri eluiga.


3. Peske otse veega


Kõigepealt võtke pott veega, seejärel eemaldage filter filtrist, pange filter basseini, peske seda pimedas värvi pintslil, seejärel sisestage basseini kiikuks ja peske, muutke basseini põhjaosas hägusust ja siis tule. Kuni filtri pind on kergem või kui heitmete ajal ei ole saasteaineid.

Eelised: madalad eelised (ainult veekulud) on kerge hooldada, kergesti käsitseda, loputada. Kõige praktilisem loputusmeetod selles etapis.

Puudused: pesemisvõime ei ole väga hea, kohalikud kõvad jäägid on raskesti puhastatavad, kui saasteained kogunevad


https://www.inocofiltration.com/