Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas filtreidüübi filtrite valimise kava kujundada?

Apr 17, 2018

Kui soovime saavutada ideaalse filtreeriva efekti, on eelduseks muidugi sobiv filtri tuumfilter valida, nii et see vastaks tegelikele tingimustele ja nõuetele. Filtri kassettide valimise põhimõtted ja kaalutlused valimisprotsessi käigus on kokku võetud.

Esiteks kaalutakse filtri südamiku filtri sisse- ja väljalaskeava läbimõõtu. Põhimõtteliselt ei tohiks filtri sisse- ja väljalaskeava läbimõõt olla väiksem kui vastava pumba sisselaske läbimõõt, mis on üldiselt kooskõlas sisselasketoru diameetriga. Samal ajal on nominaalne surve. Filtri rõhu tase tuleks määrata vastavalt filtri torustikus esinevale maksimaalsele rõhule.

Järgmine on võrgusilma tüüpi filtriavade valik. Peamine kaalutlus põhineb osakeste suurusel, mida tuleb kinni pidada, olenevalt meediumivoo tehnoloogilistest vajadustest. Ekraanvõrgu kõik suurused saab kinni pidada erinevate osakeste suurustega. Ainult sobitades neid, saab efektiivselt ära võtta lisandeid.

Filtri südamiku tüübi filtri valimise protsess võib ignoreerida selle materjali, üldist valikut ja sama protsessi toru materjali ühendamist erinevates kasutustingimustes, malmi, süsinikterasest, legeerimata terasest või roostevabast terasest filtrist.

Filtri südamikfilteri takistuse kadumise arvutamine on ka ettevalmistus, enne kui valitakse veefiltri üldist nimivooluhulka, rõhukadu 0,52 ~ 1,2 kpa. Eespool nimetatud punktide kaudu võime eelnevalt kinnitada filtri kassettide filtri tüübi.http: //www.inocofiltration.com/