Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas teha tagasipesu filtrit ilma veata

Apr 22, 2019

Tagapesu filtri diferentsiaalrõhu reguleerimise valimisel on vaja valida sobiv seade vastavalt vajadusele, tagamaks, et kogu tagasipesemise protsess on vigane, sellised projekteerimisomadused ja kujunemisefektid on paremad. Kui arvestada selles valdkonnas jaotusliini protsessi üksikasju, peame tegema need täielikult automatiseeritud filtreerimismudelid headeks ja valima filtri disaini, mis on paremini vastavuses tegelike vajadustega, et tagada normaalne töö ja mittevajalik juhuslik suurendama. Võimalus.

Kui me valime tagasipesuvahendi, peame kõigepealt kaaluma loputusefekti. Kui soovid hoida seda tüüpi seljapuhastuse filtri vasturõhu väärtust stabiilsena, siis ei teki täiendavaid projekteerimisvigu ja te peaksite seda hästi kasutama esikambris. Täisautomaatse konstruktsiooniefektiga filtri õhu sisselaskeava, mille suurus võib tagada konstruktsiooni põhi järjepidevuse ja filtri disaini saab mõjutada ilma vigadeta.

Pärast nende konstruktsiooni omaduste ja filtri disaini arvestamist peame me meeles pidama, et kasutame neid omadusi, et tagada operatiivsed mõjud ja disainivead. Sellel konstruktsioonifunktsioonil võib olla ka paremad tulemused. Kui soovite, et tagavoolu disain ja filtri konstruktsioon säilitaksid iga õhuvooluava mõju, peate kasutama seda viimast täisautomaatset tagasipesu filtrit. See tagasihoidev toime on parim.

www.inocofiltration.com