Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas teha katkematu filtreerimise filtri puhastus ise?

Dec 07, 2018

Vesi siseneb isepuhastuv filter vee sisse, esiteks filtreerib lisandite suuremad osakesed läbi jämeda filtri element ja seejärel jõuab peene filtri silma ja peeneid osakesi filtreeritakse läbi peene filtri eemaldamine lisandite peenpõlevkivi ja puhast vett on tühi seinakontaktist vett. Filtreerimise käigus, sisemine kiht on peenest tasapisi koguneb ja pinna külg moodustavad rõhuvahe.


Kui rõhkude vahe saavutab etteantud väärtuse, aktiivne puhastust käivitamise: äravoolu ventiil on avatud, hüdrauliline mootor koja peamised ja hüdraulilise silindri kleepu ja vesi on tühi; rõhk hüdrauliline motoorsed kambri ja imitoru on oluliselt vähenenud, sest negatiivne surve mõju, neto peenfilter siseseina mustus imetakse läbi Imiava voolumüra ja hüdrauliline mootor voolab hüdrauliline mootor tuppa , ja lõpetatakse tühjendusklapp reovee äraveo protsessi moodustamiseks.

 

Kui vesi voolab läbi hüdraulilise mootoriga, imitoru liigub pööramiseks ja äraveo ballooni ajab imitoru liikuda kehalt. Telje liikumine ja pöörleva liikumise komplekteerimine imiseadmest puhastab täielikult filter sees ja pinnad. Kogu puhastusprotsessi jätkub 10 sekundiks. Äravoolu ventiil sulgub pesta lõpuks, suurenenud vee surve põhjustab hüdraulilise silindri kolb tagasi oma algses suunas ja filtri hakkab valmistuma järgmiseks tsükliks masti. Puhastamisel tekkiva isepuhastuv filter filtri filtreerimise normaalne töö on katkematu. www.inocofiltration.com