Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas tõhusalt kaitsta isepuhastuv filter filtri element?

Sep 26, 2018

Isepuhastuv filter on omamoodi filter, mis otseselt intercepts lisandid vees, eemaldab hõljumi ja tahkete osakeste, vähendab hägusus, puhastab vee kvaliteeti, vähendab süsteemi tõrje, vetikad, rooste jms, puhastada veega ja kaitsta teisi süsteemid. Täppismehaanika töö.

 

Vesi siseneb isepuhastuv filter keha vee sisse. Tänu intelligentse disaini süsteem automaatselt tuvastada lisandi sadestumise määra ja automaatselt täita reovee valve signaali. Pärast tööstuslikku on isepuhastuv filter, õhustamiseks saab üha enam selgeks ja outflowing vesi võib kasutada tööstusliku reovee, säästes nõnda vee tarbeks null heakskiidu saavutamiseks.

 

Filtri element on üks olulisem osa isepuhastuv filter. Eest, Esiteks ta võib parandada eeltöötlus operatsiooni mõju, optimeerida doos flokulandina.* ja koagulanti, valige skaala inhibiitor sobib veevarustust ja kohandada iga eeltöötlus. Seade on optimaalne tööseisundi ja eeltöötluse heitvee kvaliteet kvalifitseerus toimimise nõuetele vastavalt.

 

Teine on kvaliteet tagatud filtri element isepuhastuv filter, mis võib laiendada filtri element elutsükli ja vee kvaliteedi turvalisuse filtri valimiseks. Väikesed poorid, isepuhastuv filter element unikaalne fiber struktuuri arvu suurendatakse kuni kesklinnas filtri element, mis maksimeerib filter elu ja muda eemaldamine efficiency.https://www.inocofiltration.com/