Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas pikendada isepuhastuva filtri eluiga

Apr 21, 2019

Filtrid on meie hädavajalik puhastusseade ja parim kaitsja keskkonna kaitsmiseks. Enesepuhastavaid filtreid kasutatakse ka tööstuslikus tootmises. Kuid olenemata sellest, millist varustust, kui soovite seadmeid kauem teha, peame võtma tõhusaid hooldusmeetmeid, nagu näiteks: regulaarne hooldus, korrapärane puhastamine, regulaarne kontroll jne.

Filtri oluline osa on filtri kiip, mis on tavaliselt valmistatud roostevabast terasest. Selle materjali filtri kiibil on sageli kasutusaegade järel lisandite kogunemine, mis mõjutab seadme töö tõhusust aja jooksul. Praegu peame õigeaegselt head puhastust tegema. Me peame ainult puhastama kiibil olevad lisandid ja me peame kiipi regulaarselt kahjustuste suhtes kontrollima. Kui on leitud, et filter on kahjustatud, peame asjatute probleemide vältimiseks selle õigeaegselt asendama.

Lisaks tuleb pöörata tähelepanu ka seadme rõhule. Kui seadme silma on vähendatud, aeglustub voolukiirus järk-järgult ja filtreerimine väheneb. Sellise olukorra korral meenutab filter teadlikult, et pöörame tähelepanu puhastamisele ja hooldusele.

Filtri puhastamisel pange esmalt asendatud filter välja ja tuhka tuhka, seejärel kasutage vahtpolümeeriga vett, et lisada vaht ja pesta see õrnalt. Puhastatud filter tuleb õhu käes kuivatada ka siis, kui filter on puhastatud. Lõpuks kontrollige enne filtri paigaldamist kahjustusi ja õhulekke. Paigaldust saab teostada ilma probleemideta.www.inocofiltration.com