Kodu > Teadmised > Sisu

Mootorikütuste reovee eeliste integreeritud filtreerimine

Jun 20, 2018

Inline filter näitab suure hulga töödeldud vee omadusi ja suuri muutusi veekvaliteedis. Seepärast on inseneritava abil näidatud, et sellel on hea mõju autotööstuse värvijäätmete rakendamise ja töötlemise protsessile ning vee kvaliteedile pärast seda, kui filtreerimisprotseduur on täielikult vastavuses nõuetele. Heitmete normid.

 

Katteprotsessi kasutatakse laialdaselt autode välimuse töötlemisel ja reovee tootmine toimub peamiselt tootmisprotsessi käigus. Autotööstuse värvijäätmete käitlemine on tänapäeva heitveepuhastusprojektides suur probleem. Pärast aastatepikkust uurimis- ja inseneritegevust on filtri efektiivne sisselaske filter filtrite tõhusaks kasutamiseks, et otseselt vee saasteaineid eemaldada, eemaldada vesi, suspendeeritud tahked ained, tahkete osakeste sisaldus, vähendada hägusust, puhastada vee kvaliteeti, vähendada süsteemi eesmärgid nagu mustus, bakterid ja vetikad.

 

Sisestoru filtri sees olev vesi, kuna süsteem võib olla ainult PLC, PAC-i disain, süsteem saab automaatselt tuvastada lisandite kogunemise taseme, drenaaži ventiili signaali automaatse drenaaži. Mitmeaastane töö näitab, et inline filter töötab stabiilselt ja on hea töötlemise efekt. Töödeldud vee kvaliteeti analüüsib ja analüüsib kohalik keskkonna seirejaam mitmel korral. Pärast põhjalikku filtreerimist on vee kvaliteet kooskõlas riiklike eeskirjadega.

 

On näha, et inline-filtrite kasutamine mootorsõidukite katendi reovee puhastamiseks on ökonoomne ja elujõuline alternatiiv muudele meetoditele, millel on hea stabiilsus, madalad intressimäärad, lihtsad toimingud ja hooldus.

http://www.inocofiltration.com/