Kodu > Teadmised > Sisu

Inline filtri töörežiim ja taimeri seaded

May 22, 2018

Inline-filtri töörežiimi saab lihtsalt jagada kahte tüüpi, üks neist on käsitsi juhtimine ja teine on automaatjuhtimine. Spetsiifilised toimingud on erinevad. Lisaks eespool nimetatud kahe inline liistude töörežiimide haaramisele on vaja ka teada, kuidas seada seadmele vastav taimer.

 

Kui inimesed torujuhtfiltri käsitsi juhivad, tuleb käsitsi / automaatne valikunupp pöörata käsitsi asendisse; samal ajal tuleb mootor ja hüdrauliline juhtventiil ühendada toiteallikaga ja hüdrauliline juhtimisklapp tuleb äravoolu käivitamiseks avada. Valikunupp pöörleb automaatsesse asendisse ja siseneb automaatsesse olekusse.

 

Inline-filtreerimise käsitsi juhitav seisund võimaldab kontrollida, kas mootor ja hüdrauliline juhtklapper töötavad normaalselt. Kui käsitsi juhitav seisund ei reageeri tavapäraselt saasteainetele, siis ei tööta seade normaalselt automaatjuhtimise olekus, nii et see kontrollimeetod on väga vajalik.

 

Inline-filtri automaatjuhtimine käivitub automaatselt automaatse valijat automaatse positsiooni ja filtri aja ja väljatuleva aja taimeri seadmisega. Taimeri alumine nixie toru näitab seadistusväärtust ja ülemise nixie toru näitab ajastusväärtust.

 

Sisseehitatud filtri taimeri seadistamismeetod peaks olema: vajutage positsiooni valimise nuppu, esimene alumine rea digitaaltoru vilgub, kasutage väärtuse reguleerimiseks suurendusklahvi, reguleerige ja vajutage uuesti positsiooni valikuklahvi, teine digitaalne toru hakkab vilkuma. Väärtuse reguleerimiseks kasutage suurendusklahvi ja nii edasi. Seadistage aeg, digitaaltoru hakkab vilkuma 8 sekundit, 8 sekundit pärast seda, kui väärtus on mällu salvestatud, ja toide pole kadunud. Pärast väärtuse korrigeerimist vajutage ajastamise alustamiseks start nuppu. Kui masin on toide välja lülitatud, lülitub toide järgmisel korral sisse, käivitab taimer automaatselt ja aeg seatakse määratud aja järgi.

 

Sisseehitatud filtri võimsus, kus automaatrežiimil valija lülitatakse, esimene filter, filtri ajarelement ajastamise alustamiseks; samal ajal on rõhu erinevuse lüliti ka tegelik rõhu erinevus ja seatud rõhu erinevus, kui määratud filtri aeg ja rõhu erinevus ei ole jõudnud, avas masin reovee puhastamiseks ka filtreerimisaja peatus ja kanalisatsioon algas.

 

Kui väljalaskeaeg on lõpule jõudnud, sulgege puhumisventiil, peatu puhumisvõime puhastamine, puhkeaja seiskamisaeg, filtri ajastuse algus, sisenege järgmine tsükkel, kui määratud filtri aeg ei jõua ja rõhu erinevus on saavutab masin ventilatsiooni puhastamiseks puhtaks. Kui filtreerimise aeg peatub, hakkab saasteainete eraldumise aeg algama. Kui saasteainete heitmise aeg on saavutatud, on puhumisventiil suletud, reovee puhastamine peatatud, reovee ärajuhtimise aeg peatatakse ja filtreerimise aeg käivitub. See tsükkel jätkub.http: //www.inocofiltration.com/