Kodu > Teadmised > Sisu

Automaatse tagasipesu filtri paigaldamise ettevaatusabinõud

Apr 12, 2019

Automaatse tagasivoolufiltri valik tuleb sobitada paigaldustoruga. Kui filtri vool ei vasta torujuhtme nõuetele, saab paralleelselt või kõrvuti paigaldada kaks (või rohkem) filtrit. Filter tuleb paigaldada nii kaugele, kus süsteem on kaitstud. Sisselaske madal rõhk mõjutab kasutamist ja seetõttu tuleks see paigaldada rõhuallika lähedale.

Automaatne puhastusfilter tuleb paigaldada torujuhtmete süsteemi seeriasse. Selleks, et tagada katkematu hooldamise ajal veevarustuse katkemine, on soovitatav süsteemis ümbersõit seadistada. Filtri sisselaskeava ja väljalaskeava ning möödaviigu puhul tuleb lõikamiseks kasutada kuulventiili. Kui on võimalik tagasivool, tuleb filtri väljalaskeavasse paigaldada tagasilöögiklapp.

Tüübi valimisel ei tohi täisautomaatse isepuhastuva filtri kaudu voolava vee temperatuur ületada selle temperatuuri. Paigalduskohal on kolmefaasiline 380V võimsus sagedus AC. Reovee vältimiseks ei tohi kanalisatsioonitoru ületada 5 meetrit. DC-süsteem pöörab tähelepanu filtreerimise täpsusele, eeltöötlusele, rõhuasetustele ja vahelduva süsteemi ettevaatusele. Mõistlikult valida paigalduskeskkond, pöörata tähelepanu veekindlale, vihma- ja niiskuskindlusele.

Tagapesu filtri süsteem peatub pikka aega või peatub hooajaliselt. Enne süsteemi seiskumist lisage veele sobiv kogus korrosiooni inhibiitorit ja võtke vee täieliku niiskuse kaitsemeetmed korrosiooni vähendamiseks ja süsteemi kaitsmiseks.www.inocofiltration.com