Kodu > Teadmised > Sisu

Automaatse tagaklaasi filtri sisemine struktuur ja selle kasutusomadused

Nov 03, 2018

Automaatne tagasivoolufilter on terasetööstuses ainulaadsete funktsioonide jaoks laialt kasutusel. Selleks on vaja ringlusse võtta vett rauast valmistamiseks, terase tootmiseks, pideva valamise, terase valtsimise, traadi õmblusteta torude tootmiseks jne. Seda saab kasutada ka naftakeemia, vee säilitamise, soojusenergia ja muude tööstusharude puhul. Ja muudel juhtudel, kui vesi ja vedelik on ringlusse võetud, saab ta tööstusliku tsirkuleeriva vee ja muude vedelike mehaanilisi lisandeid filtreerida tõhusamalt ja usaldusväärsemalt.

Automaatne tagasilöögiklapp koosneb paakkest, filtrikolonnist, tagasilöögimehhanismist, elektrilisest juhtseadmest, kiiruse vähendajast, elektrilisest ventiilist ja diferentsiaalrõhuregulaatorist. Mahuti membraan jagab sisemise õõne hägusaks vedeliku kambriks ja selge vedeliku kambriks ning horisontaalseks vaheseinaks on paigaldatud arvukalt filterkolle; pumbast saadav hägune vedelik siseneb segamatult vedelasse kambrisse ja siseneb vaheseina ava kaudu filtrikolvi. Sisemine õõnsus läbib selge vedeliku läbipääsu selge vedeliku kambrisse ja kogu filtreeritud vedelik liidetakse selge vedeliku kambris ja väljastatakse lõpuks väljundist. Kui lisakesed kogunevad teatud paksusfilterkolonni, moodustatakse hägune vedeliku kamber ja läbipaistva vedeliku kambri vaheline erinevus. Sel ajal saab tagasilöögimehhanismi automaatselt reguleerida diferentsiaalrõhuregulaatoriga või filtri jäägi eemaldamiseks käsitsi aktiveerida tagasivõsa süsteemi.

Automaatne tagasivoolufilter kasutab filtritoimingu ise puhastamiseks oma filtreeritud supernatanti, ilma et peaks filtrit eemaldama ja puhastama ning ei vaja lisapuhastussüsteemi. Kuna samal ajal on paagis paigaldatud mitu filtertolli, puhastatakse iga filtritoimingut tagapaneelil ükshaaval ning teised filtriveerandid jätkavad tööd, et tagada pidev vedeliku tarnimine.

Filtreeriv kolonn automaatses tagasivoolufilteris on valmistatud keevitatud trapetsikujulistest roostevabast terasest traadist hulknurga raamiga, millel on tugev tugevus ja korrosioonikindlus. Iga kahe kõrvuti asetseva kahe terastraadi vahel moodustatakse täpne filtrivahe ja V-kujuline ala, mis on vedeliku suunas pööratud, ning filterkihti moodustavate osakeste vahel on suuremad osakesed, parandades seeläbi veelgi filtreerimise täpsust. V-kujuline ala tagab ka sobiva vabastusnurga lisandite hõlpsa eemaldamise ajal backwashing.http: //www.inocofiltration.com/